RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Perde Görmek

Rüyada eski perde görmek, kişinin yeteneklerini, sahip olduklarını ve yaşam şeklini kıskanan birinin varlığına, bu kimsenin geçmişte kalan bazı sırları ifşa ederek rüya sahibini zor durumda bırakacağına yorumlanır. Çok yakında bulunan kimselerden hiç beklenmedik olumsuzluklar yaşanacağını tabir eder. İş konusunda işbirliği yapılan veya ortaklık içinde bulunulan biri hakkında duyulacak lafa söze itibar etmemek gerektiği konusunda uyarı verir. Rüya sahibinin geçmişte ağır bedeller ödediği bazı sorunları yeniden yaşamamak için her adımını düşünerek atacağını, temkinli davrandığı bu süreçte bazı can sıkıcı havadisler alacağını ancak mevcut düzenin bozulmayacağını tabir eder. Eş veya kardeşlerden kaynaklı şekilde özel hayata dair bazı bilgilerin uluorta ifşa edileceğini, bu durumdan dolayı yaşanacak can sıkıntısını da delalet eder.

Rüyada Eski Perde Atmak

Eski perdelerini attığını görmek geçmişten tamamen kurtulmak, iftiralardan, sırlardan sıyrılarak rahat etmek manasındadır. Hanede sürekli tartışılan bir meselenin sona ereceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına alamettir. Eski perde bir evliliğin sona ermesi veya yeni bir evlilik yapmak, mutlu bir yuva kurmak şeklinde de yorumlanır. Kişi üzerinde otorite kuran birinin elini çekeceğine ve hareketlerine çeki düzen vereceğine, rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine de tabir edilir.

Rüyada Eski Perde Almak

Eski perde alıp evinin duvarlarına taktığını görmek, evlilikte yaşanacak sorunların işaretçisidir. Kişinin önceki yaşamını sürekli eşinin önüne getirmesi nedeniyle arada çatışma olacağını, bazı huyların değişmemesi halinde aile birliğinin kökünden zarar göreceğini bildirir. Eski perde alıp bir köşeye koymak ise kişiye söylenmiş bir sözün ya da yalanın ortaya çıkması veya kişinin bu durumu fark etmesi demektir.

Rüyada Eski Perde Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile meselelerini, geçmişte yaşanan ve bugüne değin gelen bazı sorunları, kişinin anne, baba veya kardeşlerle çözemediği sorunlarının olduğunu bildirir. Yaşanmışlıkların bugünü etkilediğini, kişinin düşüncelerini bulanıklaştırdığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!