RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

Rüyada eski sevdiğini görmek, genellikle rüyayı gören kişinin bilinçaltı ve iç dünyası ile tabir edilir ve rüya sahibinin o kimseyi tamamıyla unutamadığı ve onu zaman zaman da olsa düşündüğü ve anılarında yaşattığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin sık sık aklına geldiğine yorulurken aynı zamanda o kimseden haber almaya rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevdiğini Öpmek

Rüyayı gören kişinin o kimseden bir konuda akıl ya da yardım alacağı anlamına gelir. Hayırlara yorulur ve rüya sahibi için o kişiyle yeninden karşılaşmasına ya da yan yana gelmesine vesile olacak bir olayın yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevdiğini Ağlarken Görmek

Mutluluk ve sevinç demektir. Fakat rüya sahibi üzerinden tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu öğreneceğine ve onun mutluluğuna ortak olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevdiğinin Elini Tutmak

Bir kişi rüyasında, eski sevdiğinin elini tuttuğunu görürse onun için bir fedakârlık yapacaktır diye kabul edilir. Rüya sahibinin, o insan için belki malından ya da parasından harcayarak belki de yol gösterip, akıl vermek suretiyle manevi olarak destek olarak ona bir iyiliğinin geçeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Bu rüya da, rüya sahibinin eski sevdiği kimse üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin işlerinin ve hayatının yolunda gittiğini, sağlığının, keyfinin ve huzurunun da yerinde olduğunu öğreneceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevdiğine Sarılmak

Rüyayı gören kişinin o eski sevdiği kişiyle bir konuda dayanışma içine gireceğine alamet eder. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü kişiye zor bir anında destek olacağına ya da tam tersi şekilde ondan büyük bir destek göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. merve (23 Aralık 2014 saat: 17:33)

  rüyamda dershanedeyiz ve en arka sırada en yakın arkadaşımla oturmuş konuşuyoruz yan sıramızda da eskiden sevdigim çocuk var sırasını bize dogru yaklaştırıyor ve merve lütfen benimle konuş nolur nolur diyor koluma vuruyor felan ben ilk başta hiç konuşmuyorum sonra arkadaşım konuş diyince o tarafa dönüp konuşuyorum gülüyor bana gözleri parılıyor ışıldıyor böyle benimle konuşuyor barıştık mı diyor evet diyorum gülüyorum sonra sınıfa onun şuanki sevgilisi olan kız geliyor onu çagırıyor ve ortamıza oturuyor sonra o kızla konuşuyor aradan da bana bakıyor bende arkamı dönüyor ve onunla konuşmuyorum bir daha sonrada uyandım anlamı ne acaba

 2. özge (12 Kasım 2014 saat: 08:48)

  Rüyamda biri ile tanisiyordum bana göstermek istediği başkası ile yazistigi mektuplar için kaldı yere gidiyorduk oturduk ve mektupları getirdi bir yandan anlatıyordu oda oturdukları sonra karşımda hasta kız kardeşi varmış o otururken görüyorum ve onunla tanisiyorum ama bir yandan da utanıyorum bir yandan sonra yanımda oturan başta gördüğüm kişiye döndüğümde unutmaya çalıştığım sevdiğim kişinin yüzünü görüyorum..

 3. cansu (13 Ekim 2014 saat: 04:49)

  Slm mrh rüyamda eski eski sevgilim kapıma geliyor zili calıyor kapıyı bn acıyorum ve sevdigim adamı üstü bası perişan gömlegi yırtık gözlerine bakıyorum ne oldu sana diyorum sen haklıymışın bni kandırdılar oyuna getirdiler diyordu sarılıyorum ve sırtından vuruldugunu görüyorum ve onu o halde gördügüme üzülüyorum hakan ne yapmışlar sana böyle diyorum ve içerç alıyorumm ve sarılıyoru

 4. Vildan (28 Haziran 2014 saat: 03:03)

  Ruyamda çok sevdiğim uzun zamandır unutamadığım erkek arkadaşımı gördüm. Ancak gördüğüm gün ramazanın ilk sahura kalktığımız gecesi. Rüyada atandığım şehirde kız arkadaşlarımla kaldığım Bi yerde ailem misafirliğe geliyor. Bi kaç gün kalacaklar. Bu arada annem,kızların olduğu odada, babam bayanlar olduğu için başka bir odada kalıyor. Daha sonra gündüz yataklardan birinin altında yabancı birini görüyorum gördüğüm kişi de ortaokuldan Bi erkek. Muhattap olmadığım biriydi. Görmüşüm ama görmezden geliyorum nedense. Daha sonra akşam oluyor annem yatağın altında birini fark ediyor. Bakıyoruz ki bnm arkadaşım. Diyorum ben onu sabah da gördüm falan. Biri daha çıkıyor yanından ki oda eski erkek arkadaşım. Bi gülüyor mutlu oluyor hemen çıkıyor yatağın altından sımsıkı sarılıyoruz. Annem ilişkimizi bilmediği halde çok seviniyor biz sarılıp barışınca. Ve ben ramazanın ilk gecesi ağlayarak sahura uyandım .. Yorumlarsanız sevinirim..

 5. canel (29 Mart 2014 saat: 12:17)

  Rüyamda eski sevgilimden bir çocuğum olduğunu görüyorum.Ama bunu sonradan öğreniyormuşum.Ve çok ağlıyordum,çocuğumu görmek istiyordum.Ve çocuğum da erkek çocuktu.Hala eski sevgilimle ayrı olduğumuzu görüyorum ne onu gördüm ne de çocuğu.Sadece çevremdekilerle konuşuyorum olayı.Daha sonradan dişimde bi çürük olduğunu gördüm.Çok karmaşıktı sürekli bi mekanlardaydım ve çok üzüntülüydüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,