RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

Rüyada eski sevdiğini görmek, genellikle rüyayı gören kişinin bilinçaltı ve iç dünyası ile tabir edilir ve rüya sahibinin o kimseyi tamamıyla unutamadığı ve onu zaman zaman da olsa düşündüğü ve anılarında yaşattığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin sık sık aklına geldiğine yorulurken aynı zamanda o kimseden haber almaya rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevdiğini Öpmek

Rüyayı gören kişinin o kimseden bir konuda akıl ya da yardım alacağı anlamına gelir. Hayırlara yorulur ve rüya sahibi için o kişiyle yeninden karşılaşmasına ya da yan yana gelmesine vesile olacak bir olayın yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevdiğini Ağlarken Görmek

Mutluluk ve sevinç demektir. Fakat rüya sahibi üzerinden tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu öğreneceğine ve onun mutluluğuna ortak olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevdiğinin Elini Tutmak

Bir kişi rüyasında, eski sevdiğinin elini tuttuğunu görürse onun için bir fedakârlık yapacaktır diye kabul edilir. Rüya sahibinin, o insan için belki malından ya da parasından harcayarak belki de yol gösterip, akıl vermek suretiyle manevi olarak destek olarak ona bir iyiliğinin geçeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Bu rüya da, rüya sahibinin eski sevdiği kimse üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin işlerinin ve hayatının yolunda gittiğini, sağlığının, keyfinin ve huzurunun da yerinde olduğunu öğreneceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevdiğine Sarılmak

Rüyayı gören kişinin o eski sevdiği kişiyle bir konuda dayanışma içine gireceğine alamet eder. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü kişiye zor bir anında destek olacağına ya da tam tersi şekilde ondan büyük bir destek göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!