RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile konuşmak, kişinin geçmişe duyduğu özleme ve unutmaya çalıştığı olaylara yorumlanır. Melankoli içinde yaşanıldığına ve hayatın istenilen şekilde sürmediğine de delalet eder. Bekar kişiler için eski bir aşkın yeniden başlayacağına yorumlanan rüya, evli kimseler için ise eşlerin birbirlerinden uzaklaşacağı ve soğuklaşacağı anlamlarına gelir. Genellikle hane içinde esen sert rüzgarlara ve yenilik arayışına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili İle Görüşmek

Rüya sahibinin hayatından memnuniyet duymamasına ve beraber olduğu kimse ile hoşnutsuzluk yaşadığına yorumlanır. Zaman zaman eski borçların ya da eski mevzuların yeniden açılacağına ve kişinin can sıkıcı bazı durumlar yaşayacağına da tabir edilir. Eski sevgili ile görüştüğünü gören evli biri için yarım kalmış bir işin tamamlanması ya da iş değişikliği gibi anlamlara da gelmektedir. Eski sevgiliyi gören kişiler ayrıldıkları kişilere geri dönerler veya yeni bir eve taşınırlar.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

İslami açıdan bu şekilde rüya gören bir erkek evli ise eşi dışında başka biri ile cinsi münasebete girer ve günah işler. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin büyük bir günah işlediği ve bu nedenle vicdan azabı çektiği şeklinde yorum getirirler. Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü gören bekar biri ise küs olduğu bir yakını ile barışır ya da eski sevgilisi ile yeniden birlikte olur.

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak Psikolojik Yorumu

Geçmişte bırakılan bir aşka ve güzel günlere duyulan özleme yorumlanır. Kişinin bilinçaltında ayrıldığı kimseyi hala unutmadığına ve özlediğine, yeniden bir araya gelmek için istekli olduğuna ve çözüm yolları aradığına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin aşk acısı çektiğini ve büyük bir umutsuzluk yaşadığını da gösterir. Genellikle yaşanılan derin bir aşk acısı ve unutamama durumlarında bu türden rüyalar görülür. Bazen de yaşanan kayıplar kişinin rüyalarında eski sevgilisini görmesine neden olmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!