RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile konuşmak, kişinin geçmişe duyduğu özleme ve unutmaya çalıştığı olaylara yorumlanır. Melankoli içinde yaşanıldığına ve hayatın istenilen şekilde sürmediğine de delalet eder. Bekar kişiler için eski bir aşkın yeniden başlayacağına yorumlanan rüya, evli kimseler için ise eşlerin birbirlerinden uzaklaşacağı ve soğuklaşacağı anlamlarına gelir. Genellikle hane içinde esen sert rüzgarlara ve yenilik arayışına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili İle Görüşmek

Rüya sahibinin hayatından memnuniyet duymamasına ve beraber olduğu kimse ile hoşnutsuzluk yaşadığına yorumlanır. Zaman zaman eski borçların ya da eski mevzuların yeniden açılacağına ve kişinin can sıkıcı bazı durumlar yaşayacağına da tabir edilir. Eski sevgili ile görüştüğünü gören evli biri için yarım kalmış bir işin tamamlanması ya da iş değişikliği gibi anlamlara da gelmektedir. Eski sevgiliyi gören kişiler ayrıldıkları kişilere geri dönerler veya yeni bir eve taşınırlar.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

İslami açıdan bu şekilde rüya gören bir erkek evli ise eşi dışında başka biri ile cinsi münasebete girer ve günah işler. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin büyük bir günah işlediği ve bu nedenle vicdan azabı çektiği şeklinde yorum getirirler. Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü gören bekar biri ise küs olduğu bir yakını ile barışır ya da eski sevgilisi ile yeniden birlikte olur.

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak Psikolojik Yorumu

Geçmişte bırakılan bir aşka ve güzel günlere duyulan özleme yorumlanır. Kişinin bilinçaltında ayrıldığı kimseyi hala unutmadığına ve özlediğine, yeniden bir araya gelmek için istekli olduğuna ve çözüm yolları aradığına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin aşk acısı çektiğini ve büyük bir umutsuzluk yaşadığını da gösterir. Genellikle yaşanılan derin bir aşk acısı ve unutamama durumlarında bu türden rüyalar görülür. Bazen de yaşanan kayıplar kişinin rüyalarında eski sevgilisini görmesine neden olmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Levent (01 Ekim 2016 saat: 14:08)

  Rüyamda bir inşaatta 5,6 kişi kalın saç profil demir daşıyorduk. sonra biraz ileriye götürdük ve usta bunlar olmaz bunlar kalın matkapla delecegiz bunları matkap delmez ince olanı getirin dedi ve biz de gidip onları tekrar götürdük.sonra inşaatın içinde çok samimi olduğum kız arkadaşımı gördüm onunla konuşuyordum evleri ise inşaatın içinde mi hemen yanında mı tam hatırlamıyorum ama kız arkadaşım uyuyordu.ben de onu görünce seslendim sen ne yapıyorsun burda ne işiniz var dedim.biz burda kalıyoruz dedi ve ben rüyadan önce onunla telefonda konuşuyordum.biz başka bir memleketten başka bir memlekete taşındık bu evde sürekli rüyalar görüyorum.üzüm gördüm rüyamda çok büyük ve cok güzel üzüm sonra armut gördüm dayımın oğlu ast subay ona tespih verdim o da bana saat verdi. Hocam bu iş ne böyle 20 gündür hep arka arkaya rüya görüyorum çok zor durumdayım.ne yapacağımı bilmiyorum bana bir açıklama yaparmısın somun ekmek görüyorum kız görüyorum.sevdiğim kızın annesi ve babası benim dayım oluyor onlarla namaz kılıyorum ikisinin ortasında çok karışık rüyalar görüyorum yani bu neyin simgesidir.

 2. Mehmet (16 Eylül 2016 saat: 22:09)

  Ruyada eski sevgilimi gordum hem mutsuz hem ayrılmış. Kardesiyle konuştum dedi cok huysuzlaşmış bende dedim neden baktım bana baktı uzgundu ve ardında gittim kaybettim onu birden eski arkadaşımın amcasını gordum kavga ettik ve geldi beni demekki sevmiyon dedi. anlamını soylerseniz sevinirim

 3. Dilek (05 Ağustos 2016 saat: 00:40)

  Rüyamda eski sevgilimin evine girdim evinde büssürü orkideler Gül’ler vardı ve hediye paketleri vardi ve pakettın biride benim ona hediye ettıgım pakettı yatak odasindagdi doap üzerınde aa hiç acmamis diyorum sonra eve Hülya Avşar geliyor 13 /14yasinda kiz çocuklar falan sonrada eski sevgilim geliyor ve çok normail davranıyor ve biz normail hayatta bana kırgin ve küsüz tsk

 4. Tuğçe uludağ (18 Mart 2016 saat: 17:45)

  Rüyamda beni ayrılık sırasında çok üzen ve benden ayrıldıktan bir ay sonra evlenen eski sevgilim beni telefonla arıyor. Çok yanlış bir evlilik yaptığını, çok pişman olduğunu ve boşandıklarını söylüyor. Ben neden boşanıyorsunuz diye soruyorum o da karısını başka biriyle elele gördüğünü söylüyor. Ben de oh iyi olmuş diyorum. Bana onun sultanı olduğumu söylüyor. Ben de seni zor oldu ama unuttum diyorum. Derse gitmem lazım diyorum o da beni bırakıp gidemezsin diyor. Bende öyle mi al o zaman diyorum telefonu aynı anda kapatıyoruz. Acaba nasıl yorumlanabilir?

 5. Anonim (31 Aralık 2015 saat: 21:04)

  Ruyamda mezarliktayiz iki mezar var birinde ben ve ailem etrafinda oturmus agliyoruz hmen arkamdada eski sevdigim ve ailesi bir mezarin etrafinda oturmus ağlıyorlar eşi de orda ben arkama baktim esi bana bakiyordu sonra sevdigim benim yanima geldi bana geri doek istediğini ve gidelim beraber buralardan dedi. Bende arkama baktim eşi bize bakıyor be ağlıyordu, bende Hayır olmaz dedim sen evlendin artık seni bekleyen bir eşin var dedim bu saatten sonra olmaz dedim ve ordan gittim trrk ettim orayı sevdigim ve eşi arkamdan öylece bakıyorlar di. Ruyam bukadardi guzel bir yorum atarsiniz diye umuyorum

 6. Hasan (26 Ekim 2015 saat: 12:23)

  Merhaba rüyamda arkadaşımın eski sevgilimle mesajlaştığını görüyodum cocuga napıyosun diyodum arkadaşım diyodu ama isim kısmında kalp vardı diyodum sen bana nasıl yaptın bunu ev gibi biyerdeyiz tabi Soba var üzerinde bıçak var büyük baya alıyorum elime bıçağı öldürücü diyorum seni yere yatırıp korkutmak amacım tabi tam vurur gibi yapıyorum o adam küçük kardeşim oluyo sarılıyorum öyle uyandım

 7. bahar (05 Ekim 2015 saat: 09:58)

  Rüyada babamla tlfonda konusuyodum o sırada eski sevgilimin aradigini görüyodum o kisi ayni zamanda sevdigim oluyo.. neyse o aradgnda tlfn baya uzun caliodu bn fark edince de msj atiodu bn cevabi aldim yani baska biri var anlamdmda msj atiodu bnde onu olmadigina ikna etmeye calisiyodum

 8. Büşra (25 Haziran 2015 saat: 19:37)

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm kızla konuşuyorduk çay içiyorduk. çok güler yüzlüydü arkadaş gibiydik bende bir yandan eski sevgilimle mesajlaşıyordum. Mesajlaştığımızı kız görmesin diyede ugraşıyordum.eski sevgilim şuan o kızla ayrı

 9. sleepy (10 Haziran 2015 saat: 22:49)

  Rüyamda eski sevgilimle mesajlaşıyordum bana bir mesaj yazdı tam hatırlamıyorum mesajı ama sonra bana iyiki varsın♡ yazdı.ben başkasıyla birlikte olmama rağmen hala onu unutamadığım için çok mutlu oldum sonra mesajlaşmayı bıraktım ve uyudum. Ve bugünde beraber olduğum kişiyke ayrıldık

 10. dalgahan (31 Aralık 2014 saat: 07:21)

  Lisedeyiz ama lise arkadaşları yok.tanımıyorum hiçbirini tek tanıdığım eski sevgilim .eski sevgilim rüyamda sınıfta öleceğini biliyor ama yine de o sınıfa giriyor.Sınıfa girip en sağa arka sıraya oturuyor. Ben de en solda en arkanın bir önünde oturuyorum.Benim arkamda bir kız var. Kız ateş ediyor ona resmen cinayete tanık oluyorum ben inanilmaz biçimde ağlamaya feryat etmeye başlıyorum neden yaptın bunu diyorum.sonra kız gel bak diyor sana birsey göstericem diyor gidiyoruz okul bahçesine kanlar içinde bir ceset görüyorum bitiyor rüya.

 11. dalgahan (31 Aralık 2014 saat: 07:15)

  Rüyamda otobüste oturarak giderken eski sevgilimle telefonda beni şu an beğenen bir insan hakkında konuşuyorduk.Bir yandan da bazı arkadaşlar o senden emin değil diyorlardı.Emin değilse boşver diyordu eski sevgilim.Ama ikimizde de sanki bir özlem var gibiydi.

 12. ayten (21 Aralık 2014 saat: 14:24)

  sevgilim intihar etti ve öldü 2 defa onun ölmediğini ve benden saklandıgını gordum ılk gordugumde neden boyle bısey yaptıgını sordugumda bana gıtmem gerektı dedı ıkıncısınde ıse bn cok uzulduk artık ayrılmayalım mutlu olalım dedım.

 13. Ayşe (14 Aralık 2014 saat: 15:51)

  Rüyamda eski flörtüm bana mesaj atıyordu büyük bir parktaydık parkın fazlaca yuksek bir tepesi vardı egimli ve en tepede o oturuyordu ama benimle mesajlasirken assagiya indi .fakat benim telefonum annemdeydi annem benim yerime mesajlaşıyordu. Eski flörtüm gayet ilgiliydi.
  flörtümle gerçekte yalnızca 1 hafta takıldık çok güzel bir hafta. Şuan aramızda bir sorun yok yalnızca konuşmuyoruz.

 14. Ayşe (14 Aralık 2014 saat: 15:49)

  Rüyamda bir parkta eski flörtüm bana mesaj atıyordu fakat benim telefonum annemdeydi annem benim yerime mesajlaşıyordu. Eski flörtüm ilgiliydi.
  flörtümle gerçekte yalnızca 1 hafta takıldık çok güzel 1 hafta ve bitti bile denmedi aramızda kötü bir durum yok yalnızca konuşmuyoruz.

 15. Eda (18 Kasım 2014 saat: 10:26)

  Rüyamda eski sevgilimle yeni sevgilim arkadaştı ve hep birlikte piknik yapıyorduk eski sevgilimin kız kardeşinde yemek yapıyordu kazanda kaynayan su gördüm ve içinde benim telefonumda vardı ben yeni sevgilimle dolaşırken keçiyi sevdiğimi ama keçinin bana saldırdığını gördüm ve eski sevgilim gelip beni keçinin elinden kurtardığını gördüm sonra ben annemi aramak için tlfnumu ararken telefonumun kazanda OLDUĞUNU ve bozulduğunu gördüm Ağlayarak oradan uzaklaştım ve eski sevgilim peşimden gelip beni teselli ettiğini ve konuştuğumuzu gördüm sonra piknik Alanına gittiğimde yeni sevgilimin orda olmadığını sonradan elinde gülle ve telefonla geri geldiğini gördüm ve eski sevgilimle yeni sevgilimin çok yakın arkadaş OLDUĞUNU gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,