RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek, geçmişe bağlı yaşandığına ve rüya sahibinin karşısına çıkan yeni fırsatları görmediğine yorumlanır. Eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişi, ailesindeki kişilere gereken önemi vermez ve kendine karşı da güvensizdir. Kişinin takıntılı ve ruhsal açıdan sağlıksız olduğunun da işaretidir. Rüyada eski sevgili ile öpüşmek İslami açıdan tabir edildiğinde, işlenecek bir günaha ve kişinin ebeveynlerini utandıracak bir eylemde bulunacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Karşılaşmak

Düşünülmeden yapılacak olan iş değişikliğine ve kötü şansa işarettir. Eski sevgili gören kişi, atacağı yanlış adımlar neticesinde yüz kızartıcı bir duruma düşer ve çevresi tarafından da dışlanır. İslami açıdan, haram mal sahibi olmaya ve dini vecibelerden geri kalmaya işaret eder. Rüya sahibinin eşi ile arasında çıkacak bir tartışmaya ve uzun sürecek gönül kırgınlığına da tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüya sahibinin yalnızlık çektiğine ve yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğine yorumlanır. Parasal konularda tek başına karar verilemediğine ve başka kişilerin rüya sahibini yönlendirdiğine de delalettir. Karar verme ve inisiyatif alma konularında pasif ve yetersiz kalındığına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Genellikle ansızın ortaya çıkacak ve rüya sahibine zarar verecek gizli bir düşmana işaret eder. Dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarıda da bulunan rüya aynı zamanda kişinin sorumluluklarını yeterince dikkate almadığını ve kendisi de dahil, ailesini tehlikeye atacak davranışlarda bulunduğunu da ifade eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek Psikolojik Yorumu

Melankoli içinde bulunan ve eski aşklarını unutamayanlar, yeniden aynı aşkı ve birlikteliği yaşamak isteyenlerin gördüğü rüyalar arasındadır. Kişinin günlük yaşamında sık sık hatırladığı ve gönül bağını bir türlü koparamadığı eski sevgiliye duyulan özlemin ve acının simgesel halidir. Rüyasında eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişiler, yeni bir hayat kurmakta ve yeni ilişkiler yaşamak konusunda çekingen ve isteksiz olurlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kader (21 Ocak 2016 saat: 06:30)

  Rüyamda eski sevgilimle eski büyük bir eve giriyoruz geziniyoruz.Ama ben biraz tereddütle bakıyorum ona o ise sürekli gülümsüyor.Sonra yer yatağı olan bir odaya geliyoruz.Oturmamı istiyor.Yatağa oturunca yataktan bir kelepçe çıkarıp bileğime takıyor ve o halde birlikte oluyoruz..Arada bana bakıp beni özledin mi diyor ama yüzünde korkunç bir ifade var sonra kapı sesleri duyuyorum.Babam kapıyı çalıyor sürekli.Ev birden anneannemin eski evine dönüyor babam eski sevgilim ve beni görüyor.Odaya anneannem küçük bir kız çocuğu giriyor.Babam ve anneannem oturup bizimle konusmaya başladığında uyandım ve anlam veremedim.Ayrılalı 2ay falan oldu. Şu an erkek arkadaşim da var.Bu rüyayı bana açıklarsanız çok sevinirim.

 2. ümit (18 Ekim 2015 saat: 07:48)

  Rüyamda eski sevgilimle barismistik sonra eve gittik işte ilişkiye girdik deliler gibi opusuyoduk sonra bn bunun tisortunu çıkarttım ve gogusleriyle oynamaya başladım sonra bi resim mi bilmiyorum da ama erkek çocuk resmiydi anlında da bisey yaziodu Sevgilim bana gostermemk için kapatiyodu saçlarla sonrada uyandım işte bilgi verirseniz sevinirim

 3. Ahmet (27 Ağustos 2015 saat: 10:38)

  Benden ayrılmak isteyen eşimle (1 aydır ayrıyız boşanmadık) eski bir asansöre biniyoruz. ama asansör dışarıyı gören açık ferah bir asansör. Aşağıya yavaş yavaş inerken biz öpüşüyoruz kısa süreli olarak. Sonra inip ileride kalabalık bir masaya oturuyoruz. Ben hemen geliyorum diyip içeriye giriyorum. Ve bir tahta masa üzerinde siyah lastik tokalar görüyorum. Kısa bir anlığına eşime doğru bakıyorum ve onun da bana uzaktan hüzünlü bir şekilde baktığını görüyorum. Lütfen bana ne anlamlara geldiğini söyleyebilirseniz çok rahatlayacağım. Uzun zamandır rüyalarımı hatırlamıyorum. Eşimi de uzun süredir rüyamda görmüyorum. 8 yıllık evliyiz ve iki çocuğumuz var. Ben istemesem de o çok kararlı boşanmak için.

 4. nazli (26 Şubat 2015 saat: 13:33)

  Ya ben 1 sene önce biri ile ilişkim oldu sevuodm onu ayrıldık dün rüya gördüm bana sinirli di bana kolunu cekistirp tokat atcakti ben ise birakmiodmsonra barisiodk gün boyu beraber dik aileniz gerçek hayatta da karşı di rüyada da karşı di ama bu sefer onları takmiodum rüyada seviodum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,