RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek, geçmişe bağlı yaşandığına ve rüya sahibinin karşısına çıkan yeni fırsatları görmediğine yorumlanır. Eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişi, ailesindeki kişilere gereken önemi vermez ve kendine karşı da güvensizdir. Kişinin takıntılı ve ruhsal açıdan sağlıksız olduğunun da işaretidir. Rüyada eski sevgili ile öpüşmek İslami açıdan tabir edildiğinde, işlenecek bir günaha ve kişinin ebeveynlerini utandıracak bir eylemde bulunacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Karşılaşmak

Düşünülmeden yapılacak olan iş değişikliğine ve kötü şansa işarettir. Eski sevgili gören kişi, atacağı yanlış adımlar neticesinde yüz kızartıcı bir duruma düşer ve çevresi tarafından da dışlanır. İslami açıdan, haram mal sahibi olmaya ve dini vecibelerden geri kalmaya işaret eder. Rüya sahibinin eşi ile arasında çıkacak bir tartışmaya ve uzun sürecek gönül kırgınlığına da tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüya sahibinin yalnızlık çektiğine ve yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğine yorumlanır. Parasal konularda tek başına karar verilemediğine ve başka kişilerin rüya sahibini yönlendirdiğine de delalettir. Karar verme ve inisiyatif alma konularında pasif ve yetersiz kalındığına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Genellikle ansızın ortaya çıkacak ve rüya sahibine zarar verecek gizli bir düşmana işaret eder. Dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarıda da bulunan rüya aynı zamanda kişinin sorumluluklarını yeterince dikkate almadığını ve kendisi de dahil, ailesini tehlikeye atacak davranışlarda bulunduğunu da ifade eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek Psikolojik Yorumu

Melankoli içinde bulunan ve eski aşklarını unutamayanlar, yeniden aynı aşkı ve birlikteliği yaşamak isteyenlerin gördüğü rüyalar arasındadır. Kişinin günlük yaşamında sık sık hatırladığı ve gönül bağını bir türlü koparamadığı eski sevgiliye duyulan özlemin ve acının simgesel halidir. Rüyasında eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişiler, yeni bir hayat kurmakta ve yeni ilişkiler yaşamak konusunda çekingen ve isteksiz olurlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,