RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, bekar kimseler için iyi şansa ve varlıklı bir kısmetle yapılacak izdivaca işarettir. Rüya sahibi evli ise, mal kaybına uğrayacağına ve borçlarının artacağına da işaret eder. Farklı yorumlara göre, kişinin yaşayacağı kötü bir olayın, daha sonra kendi menfaatine olacağını ve büyük bir sıkıntının eşiğinden dönüleceğini işaret eder. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek yarım kalmış bir işin tamamına ermesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Görüşmek

Rüya sahibinin boş hayaller peşinde koştuğuna, enerjisini ve zamanını değersiz işlerle harcadığına ve bu yüzden para ve güç kaybına uğrayacağına yorumlanır. Eski sevgiliyle görüştüğünü gören kişiler için aynı zamanda beklenmedik bir iş fırsatı doğar ve memleket değişikliği de söz konusu olur.

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor durumdan eski bir aile yakını tarafından destek geleceğine ve resmi bir işin olumlu şekilde sonuçlanacağına işaret eder. Kişinin çevresinde çok sayıda akıl veren olduğunu ve aynı zamanda yaşanacak bir karmaşayı da tabir eder. Kararsızlık ve endişeli durumlarda kalınacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına yorumlanır. İslami açıdan ise kişinin hatalı bir davranışta bulunup dini açıdan zayıflayacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyalarda görülen eski sevgili genellikle kişilerin geçmişlerinde bıraktıklarını sandıkları ama bilinçaltlarında hala düşündükleri kişileri simgeler. Bitirilmesinden dolayı acı çekilen, hala sevilen ve yeniden bir araya gelme umudu taşınan sevilenleri temsil eder. Rüyada eski sevgilisinin evlendiğini gören kişi gerçek hayatında da eski sevgilisinin bir başkası ile hayatını birleştirmesinden endişe duyar ve kıskançlık yaşar. Geçmişi ile bağını koparamayan ve sürekli olarak geçmişi düşünen kişilerde sıklıkla görülen rüya biçimlerinden biridir. Özlem ve endişe, kıskançlık ve melankoli içinde olan kişilerin bilinçaltlarının dışavurumudur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!