RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgilinle Barıştığını Görmek

Rüyada eski sevgilinle barıştığını görmek, can sıkıntısından tamamen kurtulmak, daha neşeli zamanlar geçirmek, sevilen insanların koşulsuz desteğini alarak keyifli olmak anlamına gelir. Duygusal hayatında iniş çıkışlar yaşayan veya sevdiği insanla nedensiz tartışmalar yaşadığı için üzülen rüya sahibinin bu sıkıntıdan kurtulacağını, ilişkisinin yeni bir boyut kazanacağını ve eskisi gibi tartışmalar olmadan yoluna devam edeceğini bildirir. Bencillikten kurtulmak, başkalarının ihtiyaçlarında yanlarında olmak manasına da gelen rüya,  her açıdan olumlu şekilde yorumlanır. Eşle veya sevgiliyle aradaki kırgınlıkların giderileceği, küskünlüklerin son bulacağı, iletişimin kuvvetleneceği bir dönemi işaret ettiği gibi, aynı zamanda kişinin hayatına dair alacağı kararlarda da sonuçların istediği gibi şekilleneceğini ifade eder. Pozitif ruh halinin, hayatın her alanına aksettirilmesi yüzünden rüya sahibinin enerjisinin de giderek yükseleceğini, kendisini her anlamda mutlu hissedeceğini tabir eder.

Rüyada Eski Sevgilinle Barışıp Tekrar Kavga Etmek

Kararsızlık içine düşüleceğini bildirir ve aslında rüya sahibinin duygularından emin olmadan bazı adımlar atmasından dolayı yaşayacağı sıkıntıyı tabir eder. Net olmayan düşüncelere, yeterli araştırma yapılmadan başlanan projelere ve yarım kalmış işlere de yorumlanan rüya, kişinin bu durumlardan dolayı stres altında kaldığını, uykularının bile düzensizleştiğini, olmadık yerlerde sinir patlamaları yaşadığını ifade eder.

Rüyada Eski Sevgilinle Barışıp Öpüşmek

Bir mutluluğu taçlandırmak, iyi giden bir ilişkiyi evliliğe taşımak, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya karar vermek demektir. Hem kişinin, hem de ailesinin çok sevinip mutlu olacağı bazı gelişmelerin peş peşe geleceğini, büyük bir keyifle yaşama devam edileceğini, maddi olarak rahat edildiği gibi, manevi olarak da kişinin huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağını delalet eder.

Rüyada Eski Sevgilinle Barıştığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle mevcut ilişkisinde sorunlar yaşayan yahut yeni ayrıldığı insanla yeniden birlikte olmak isteyen kişilerin gördükleri rüyalardandır. Barışmak, sorunları gidermek için adım atmak isteğini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!