RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada eski sevgilisini görmek, gören kişinin durumuna bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi, bekâr birisi ise, iş hayatında uzun zamandan beri yaşadığı bir sıkıntıyı ortadan kaldırmak, işlerini yoluna sokmak, uğradığı maddi zararı telafi etmek ve sıkıntılarından kurtulmak için aldığı borcu yaşadığı sıkıntıların devam etmesinden ve bu sıkıntılara yeni sorunların eklenmesinden ötürü bir türlü ödeyemediğine delalet eder. Eğer rüya sahibi evli biriyse, aile hayatında yakın bir zaman içerisinde çok sorunlu bir dönem yaşanacağına ve aile bireyleri arasında tartışmalar çıkacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgilisini Öpmek

Rüya sahibinin, eski sevgilisi ile tekrar biraraya geleceklerine, uzun zamandan önce aralarında yaşanmış olan sorunları çözüme kavuşturup çok mutlu olacakları bir döneme gireceklerine alamet eder. Aynı zamanda, çok büyük sorunlar yaşayan ikilinin yaptıklarından çok pişman olacaklarına,  tekrar aynı duruma düşmemek ve mutsuzluk yaşamamak için aynı hataları yapmaktan kaçınacaklarına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilisini Öptüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, geçmişinde kapanmayan hesaplar olduğuna, yakın bir zaman içerisinde eski sevgilisiyle biraraya gelip konuşacağına, uzun zamandan beri aralarında var olan sorunlar için çözüm yolu arayacaklarına ve bu sorunları çözmeyi başarabilirlerse yine bir araya gelebilme ihtimallerinin olduğuna rivayet eder.

Rüyada Eski Sevgilisini Başkasıyla Görmek

Rüya sahibinin, uzun süre önce ayrıldığı sevgilisi ile ilgili çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, eski sevgilisi adına çok sevineceğine ve eğer fırsat bulabilirse onunla görüşeceğine alamet eder.

Rüyada Eski Sevgilisini Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, eski sevgilisi ile tekrar barışıp biraraya geleceklerine, yaşadıkları sorunları çözüp mutlu ve huzurlu günler geçireceklerine, ayrı geçen zamanların acısını çıkartacaklarına ve eskisinden daha iyi bir durumda olacaklarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Sevgilisini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Burak (25 Kasım 2014 saat: 11:20)

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm.5 sn civarında ona baka kaldım.ardından yanımda duran şuan beraber oldugum kız arkadaşımla oradan uzaklaştım.işin garip yanı eski kız arkadaşıma baktığım andı.ilk baktığımda normal görünüyordu ama 1 2 sn sonra ağlamaklı bir yüz ifadesi vardı.beni etkileyen olay,onu ağlarken görüp çekip kız arkadaşımla uzaklaşmamdı.bu neye işarettir ???

 2. Anonim (09 Mayıs 2014 saat: 12:35)

  ben küs olmuş oldugum eskı sevgılımı gordum ben ruyamda baskalarıyla kawga ederken o gelıo ve elını omzuma atıp yuruyoz elını bluzumun ıcınden sokmaya calısıyor ben kızıyorum sen kendını ne sanıyon dıe sonra benımle hala gorusmek bulusma ıstıyomusun dıo bende evet dıyorum ben kızım o erkek olmasına ragmen tamam cok guzel kahve felan ıcebılcemız bı yer ayarla bulusalım dıo tamam dıom sonra bırazdaha ılerleyıp opusuyoz ve ben uyandım heralde gerısını hatırlayamıyorum

 3. Merve (20 Mart 2014 saat: 22:20)

  Rüyamda Eski sevgilimle Güzel bir evdeydik oda bembeyazdı ve gündüz vaktiydi.O çok kötü bir durumdaydı ve ağlamaklıydı.Bana yalvarır bir durumdaydı.’Ne olur gururunu bırak,Bana mesaj at da barışalım.Ben yazmayı çok denedim ama ben aşırı gururluyum sen gururu bir tarafa bırak diyordu’
  Ben ise hiçbir tepki vermeden onu dinliyordum sadece…Daha sonra gözleri kıpkırmızı oldu ve ağlamaya başladı.Kötüyüm diyordu sadece. Rüya çok etkileyiciydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,