RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, kişinin kıskanç ve uzlaşmaz tutumuna işaret eder. Herkesten ve her şeyden şüphe duyan birine, etrafında sevilmeyen bir kişiliğe sahip olunduğuna da delalettir. Rüya sahibinin eşiyle arasında sık sık tartışmalar olduğuna ve aile içinde dirliğin ve huzurun kaçtığına da tabir olunur. Eski sevgilisini başkasıyla gören kişi bayan ise, yeni tanıştığı bir kimseden acı verici bir davranışa maruz kalır, aşağılanır ve gözyaşı döker. Evli bir bayanın bu şekilde rüya görmesi ise, gerçek hayatta eşini çok kıskandığını ve gereksiz kuruntulara sahip olduğu anlamlarına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Evlenmiş Görmek

Eski sevgilisinin evlendiğini gören kişi bekar ise kendisi evlenir. Evli biri böyle bir rüya görürse eşinden ayrılır. Eski sevgiliyi evlenmiş görmek genellikle tersine yorumlanır. İslami açıdan ise kişinin yaşadığı bir olayın kendisi için hayırlı sonuçlar doğuracağına ve başa gelen bir belanın pek çok büyük beladan hayırlı olduğunun işaretidir. Yapılan bir yanlıştan dönmeye ve elden mal çıkmasına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Geçmişe duyulan özleme ve kişinin içinde bulunduğu durumu ve yaşantıyı kabullenmesinde güçlük çektiği anlamına gelir. Evli kişiler rüyalarında eski sevgiliyi görürlerse bu durumda evliliklerini tehlikeye atacak yanlış ilişkiler yaşarlar ve günah işlerler. Kişinin sağduyulu ve dikkatli davranması gerektiğine dair uyarı veren bir rüyadır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle geçmişten kopamamış kişilerin, eski sevgilisini unutamayanların ve kıskançlık duygusunu kontrol edemeyenlerin bilinçaltlarının dışa vurumudur. İlişkilerini bitiremeyen ve normal hayatına dönemeyen kişilerde benzeri rüyalar sıklıkla görülür. Gerçeklik ile hayal arasında gidip gelmenin ve yaşanan ayrılığı kabullenemiyor olmanın, çaresizliğin ve içe kapanık bir ruh halinin göstergesidir. Genellikle unutulamayan büyük aşklardan ve ayrılıklardan sonra bu şekilde rüyalar görmek oldukça normaldir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!