RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin, iş hayatındaki sorunlar yüzünden çok büyük sıkıntı çeken, büyük üzüntüler ve sorunlar yaşayan eski sevgilisine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öptüğünü Görmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında çok zor günler geçirip neredeyse iflasın eşiğine gelen eski sevgiliye yardım edileceğine, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına ve çok büyük kazançlar elde edip işlerinde bolluk yaşaması için yardımcı olunacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dudağından Öpmek

Rüyayı gören kişinin eski sevgilisinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, maddi olarak deyim yerindeyse sıfırı tükettiğine, çok büyük tartışmalar ve sıkıntılar yaşadığına, ancak yakın bir zamanda gerçekleştireceği bir çalışmadan eline geçecek olan para ile çok zor günler geçirdiği bir dönemi kapatacağına ve huzurlu bir hayata adım atacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpüşürken Görmek

Birçok sorun ve sıkıntının ardından çok büyük zararlara uğrayan ve manevi olarak çok kötü bir hale gelen eski sevgilisinin, başkalarından aldığı yardım ve maddi ve manevi olarak çok büyük destek ile toparlandığını ve işlerini yoluna soktuğunu gören rüya sahibinin, çok sevineceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

İş hayatında yaşadığı zorluklar yüzünden çok kötü günler geçiren eski sevgilisi ile sorunlarını gidermesi için yardım eden rüya sahibi arasında yeniden bazı şeylerin başladığına ve çok mutlu olacaklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,