RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Tanıdık Görmek

Rüyada eski tanıdık görmek, geçmişten gelen veya uzun süredir haber alınamayan bir kişiye işarettir. Beklenmedik anda kapısı çalınan rüya sahibinin iyi haberler alarak bir anda evinde neşe dolu günlerin başlayacağını, bir sorununda arkadaşlarından gelen yardımlarla rahat bir nefes alacağını da bildirir. Zor bir meselede araya giren kimseler sayesinde işleri kolaylaşacak olan rüya sahibinin isteklerinin gerçek olacağını ve özellikle kendisinden yaşça büyük bir kimseden alacağı öneriler sayesinde daha doğru kararlar alarak ilerleyeceğini ifade eder. Aile işinin başına geçmeye veya kişinin meslek olarak sanatını göstereceği işlerde çalışacağına, el becerilerinden para kazanmaya da tabir edilir. Eski tanıdık gören bekar kişiler daha önce beraberlik yaşayıp ayrıldıkları, fakat bir türlü unutmadıkları bir kimseyle tekrar bir araya gelerek, geleceğe dönük konuşmalar yaparlar ve evlilikte ilk adımı yakın zamanda atarlar.

Rüyada Ölmüş Eski Tanıdık Görmek

O kimsenin hala yaşayan yakınlarından birinin rüya sahibinden isteyeceği bir yardıma yorumlanır. Ölmüş kişinin vefatından sonra yaşanan mal kavgasına da alamet olan rüya, aynı zamanda bu kişinin rüya sahibine bıraktığı, maddi değeri yüksek bir mal veya eşyaya da alamettir. Beklenmedik bir mirasın işaretçisi olan rüya, aynı zamanda yabancılara karşı da iyilik yapılacağını ve büyük sevaplar kazanılacağını da delalet eder.

Rüyada Eski Tanıdıkla Kavga Etmek

Tersine yorumlanan bir rüyadır ve o kimsenin büyük bir yardımda bulunacağına, kişinin derdine derman olmakla kalmayıp aynı zamanda bundan sonraki hayatında da her zaman yanında olacağına yorumlanır. Eski tanıdık görmek boşanmış kimseler için eski eşleriyle yeniden barışarak ikinci kez nikah masasına oturacaklarına, ayrılıklarda ailelerin devreye girmesiyle her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine de delalettir.

Rüyada Eski Tanıdık Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle bu kişinin sevdiği birini çok özlemiş olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin bir nedenle görüşemediği ya da uzak kaldığı birine duyduğu özlemin giderek arttığını ve onunla kurduğu özel bağı yeniden tazelemek istediğini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!