RuyaTabirleri.com

Rüyada Esmer Görmek

Rüyada esmer görmek, atılan adımların kısa süre içinde çok büyük başarılara ve kazançlara vesile olacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına ve zengin olunacağına alamet eder.

Rüyada Esmer Kadın Görmek

Sevilen kişilerle birlikte kazancın günden güne artacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına ve doğayla içiçe bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Esmer Erkek Görmek

İşlerin gün geçtikçe daha büyük bir batağa gireceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Esmer Bebek Görmek

Yapılacak işlerde kararsız kalınmasından ötürü çok etkili ve başarılı olunamayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına ve çok büyük bir üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Esmer Olduğunu Görmek

İşlerin beklenen başarıyı yakalamayacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, hayatın giderek sıkıcı bir hal almaya başlayacağına ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere bir türlü ulaşılamayacağına alamet eder.

Rüyada Esmer Un Görmek

Hayırlı olarak başlayan ancak daha sonra zarar getiren çalışmaların iş hayatını olumsuz bir şekilde etkileyeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!