RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşofman Görmek

Rüyada eşofman görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin keyfinin yerinde olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin ağız tadı içinde ve afiyette olacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu, hayırlı ve de güzel yönde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Eşofman Giymek

Rüyayı gören kişinin kendisini çok huzurlu ve iyi hissetmesine vesile olacak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, bedenindeki ağrılardan ve ağırlıktan kurtulacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına böylece hem ruhunun hem de vücudunun şifaya kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Eşofman Satın Almak

Rüyayı gören kişinin rahatını, konforunu ve neşesini yerine getirecek olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin geleceği ile ilgili beklentilerin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine alamet eder.

Rüyada Eşofman Almak

Rüyayı gören kişinin uzun ve sıhhatli bir ömür geçireceğine, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri için de kendini onun sevgili kulları arasında görerek hergün şükredeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Eşofman Giymek

Rüyayı gören kişinin çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kalıcı olacak huzuru, rahatı ve mutluluğu yakalama olanağı elde edeceğine, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, bu durumunda kendisine umut getirerek, moralini yerine getirip, yüzünü güldüreceğine yorulur.

Rüyada Kırmızı Eşofman Giymek

Rüyayı gören kişinin özel hayatında meydana gelecek olumlu ve sürpriz gelişmelere rivayet edilir. Rüya sahibinin heyecanlı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!