RuyaTabirleri.com

Rüyada Esrar Görmek

Rüyada esrar görmek, gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir. Rüyada esrar görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bardan, diskodan ve kumar salonlarından çıkmayan kişiye yorulur. Bu kişi kolay yoldan hatta mümkünse hiç çalışmadan büyük bir servetin sahibi olmanın peşinde olan ve harcadıkça eksilmeyen tam tersine çoğalan bir zenginliğin hayalini kuran kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek

Rüyada esrar içmek, rüya sahibinin hayata bakışını ve hayatı nasıl yorumladığını ortaya koyar. Rüya sahibi kendi çıkarı ve mutluluğu için onu en çok seven kişileri dahi feda edebilir ya da bir çırpıda hayatından çıkarabilir. Vefası olmadığı, kadir kıymet bilmediği, kırk yıllık hatırı çıkar uğruna silebileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Esrar Satın Almak

Rüya sahibinin kendisine zarar veren bir alışkanlığını yenmeye ve terk etmeye çaba göstereceği yerde tam tersine bunu daha sık yapacağına ve kendine eliyle zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Esrar Satmak

Rüyasında esrar satan kişi, yanında yapılacak bir suça, itiraz etmemek ve engel olmamak kaydıyla pasif olarak ortak olacak demektir. Rüya sahibi, bu suçu gizleyebildiği kadar gizleyecektir.

Rüyada Esrar İçen Birini Görmek

Rüyasında esrar içtiğini gören kişi, bir arkadaşından kötülük görecek demektir. Bu kişi, arkasından konuşabilir, iftira atabilir ya da dolandırabilir diye tabir edilir.

Rüyada Esrar Ekmek

Rüya sahibinin bir kişiyi, işleri için adeta maskot gibi bir o yana bir bu yana çevirip duracağına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibinin bir ayıbını yakaladığı ve kullandığı kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: