RuyaTabirleri.com

Rüyada Esrar Görmek

Rüyada esrar görmek, gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir. Rüyada esrar görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bardan, diskodan ve kumar salonlarından çıkmayan kişiye yorulur. Bu kişi kolay yoldan hatta mümkünse hiç çalışmadan büyük bir servetin sahibi olmanın peşinde olan ve harcadıkça eksilmeyen tam tersine çoğalan bir zenginliğin hayalini kuran kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek

Rüyada esrar içmek, rüya sahibinin hayata bakışını ve hayatı nasıl yorumladığını ortaya koyar. Rüya sahibi kendi çıkarı ve mutluluğu için onu en çok seven kişileri dahi feda edebilir ya da bir çırpıda hayatından çıkarabilir. Vefası olmadığı, kadir kıymet bilmediği, kırk yıllık hatırı çıkar uğruna silebileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Esrar Satın Almak

Rüya sahibinin kendisine zarar veren bir alışkanlığını yenmeye ve terk etmeye çaba göstereceği yerde tam tersine bunu daha sık yapacağına ve kendine eliyle zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Esrar Satmak

Rüyasında esrar satan kişi, yanında yapılacak bir suça, itiraz etmemek ve engel olmamak kaydıyla pasif olarak ortak olacak demektir. Rüya sahibi, bu suçu gizleyebildiği kadar gizleyecektir.

Rüyada Esrar İçen Birini Görmek

Rüyasında esrar içtiğini gören kişi, bir arkadaşından kötülük görecek demektir. Bu kişi, arkasından konuşabilir, iftira atabilir ya da dolandırabilir diye tabir edilir.

Rüyada Esrar Ekmek

Rüya sahibinin bir kişiyi, işleri için adeta maskot gibi bir o yana bir bu yana çevirip duracağına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibinin bir ayıbını yakaladığı ve kullandığı kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Esrar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nimet (11 Mayıs 2014 saat: 11:59)

    rüyamda bir memlekete ziyarete gitmişim eşiminde gelmesini bekliyorum akrabalarında esrar satan akrabasını fark edince çokdaraldımı banada sarmasını istedimde sarıp önce kendisi arkadaşı içip bana gönderiyo gelinleriyle oda kalanını bana getirirken içiyo bende görünce canım çekti deyip bitmiş bişekilde bana veriyo içimeye çalışıyorum bitmiş sinirlenip atıyorum akşam herkez gelince hepsine kızıyorum nasıl misafir perverlik budiye oarada bir arkadaş kıpkırmızı olmuş sürekli çikolata yiyo fenalaşmak üzere ilkdefe içmiş esrarı cebelleşiyo canıyla bende soda ayran veriyorum okişiye kendine gelsindiye ordakilere kızarak nasiyat veriyorum onlarda esrarın altın deyerinde oldugunu söylüyolar bana çantam para dolu satın bana ben ısmarlayayım size diyorum o esnada daraldım daraldım derken uyandım ezan okunuyordu namaza kalktım bu sayede bayadır kalkamıyordum sabah namazına teşekür ederim şimdiden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,