RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşşek görmek, hayatın başarılarla geçeceği, geleceğin ve istikbalin de çok parlak ve açık olacağına delalet eder. Rüya sahibi, mutluluk, huzur ve zenginlik içinde yaşayacak, elini attığı ve niyet ettiği her işi kolaylıkla ve rahatlıkla gerçekleştirebilecek demektir. Rüyada eşşek görmek, şans ve kısmet anlamına gelir. Tahsili yüksek, makam sahibi, yetenekli ve kıvrak zekâlı bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Eşşeğe Binmek

Rüyada eşşeğe bindiğini gören kişi, çok istediği bir yola gidecek, yeni yerler görmenin ve keşfetmenin de tadına varacak demektir. Temiz ve uzun bir yol ile tabir edilir ve bu yola uçak vasıtasıyla gidileceği yorumu yapılır.

Rüyada Eşşek Kesmek

Rüyada eşşek kesmek, hayırlara alamet değildir. Rüyayı gören kişinin Allah katında günahkâr, toplumda da arsız ya da hırsız sayılacağı bir işe bulaşacağı ve tüm itibarını, makamını, şanını ve şerefini kaybedeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin adının lekeleneceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine delalet eder.

Rüyada Eşşek Eti Görmek

Rüyada eşşek eti görmek, üç kuruş maaş ile kıt kanaat geçinmek zorunda olmaya işaret eder. Rüya sahibi ay sonunu zar zor getiriyor ve parasızlıktan da cepleri delik deşik olmuş demektir.

Rüyada Eşşek Eti Yemek

Rüyada eşşek eti yediğinin gören kişi, maddi zarara uğrayacak, sahip olduklarını yitirecek ve yıllarca çalışıp, didinerek elde ettiklerini kaybetmenin acısını yaşayacaktır diye yorumlanır. Tüm emeğin ve alın terinin boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada Eşşeğin Öldüğünü Görmek

Rüyada eşşeğin ölmesi ya da eşşeğin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin tüm planlarının ve programlarının suya düşeceğine ve yerine yenilerinin yapılmasının gerekeceğine tabir edilir. Aksilik, terslik ve uğursuzlukla karşılaşmaya, hayal kırıklığı, sıkıntı ve üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: