RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşya Görmek

Rüyada eşya görmek, rüya sahibinin hayatının geneli ama en çok da ev yaşantısı olarak değerlendirilir. Ev içindeki alışkanlıklara, kurallara, geçime ve aile bireylerinin bir birleriyle olan ilişkilerine tabir edilir. Rüyada eşya görmek, rüya sahibinin işine de yorulur. Kişinin evini geçindirmek ve evinin eksiklerini gidermek için daha fazla para kazanma ihtiyacında olduğuna ve gelirini nasıl yükselteceğine dair düşünceler taşıdığına delalet eder. Bu rüya hem iş hem de ev hayatına yorulur.

Rüyada Eşya Taşımak

Rüyada eşya taşımak, rüya sahibinin gerek düşünce de gerekse mekânda yapacağı yenilik anlamına gelir. Kişinin düşüncelerinde, inanışında ve doğrularında bazı değişiklikler olacağına delalet ederken aynı zamanda yeni bir işe gireceğine ya da yeni bir eve taşınacağına delalet eder.

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya toplamak dünya malı elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin yeni atılımlar yaparak, elde ettiği sermaye ile daha fazla toprak ya da gayrimenkul sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Eşya Kaybetmek

Rüyada eşya kaybetmek, rüya sahibinin maddi zarara uğramasına delalet eder. Kişi, sonuçlarını hiç hesap etmeden yapacağı bir iş nedeni ile büyük bir kayba uğrayacak, varını yoğunu kaybedecek ve neredeyse iflasın eşiğine gelecek demektir.

Rüyada Eşya Değiştirmek

Rüyasında eşyalarını değiştirdiğini gören kişinin rüyası, hayatında bazı güzel değişiklikler olacağına ve kendisi için hayır bulacağı ve karlı çıkacağı işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Eşya Satmak

Daha iyisi ve güzeli için rüya sahibinin elinde olan bazı şeyleri gözden çıkarmasına işaret eder. Bunlar maddi değeri yüksek olan şeylerdir ve daha değerlisine sahip olmak için rüya sahibi tarafından gözden çıkarılacak demektir.

Rüyada Eşya Çaldırmak

Rüya sahibinin önce üzülmesine fakat sonra da büyük bir mutluluk yaşamasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşya Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. deniz (05 Eylül 2015 saat: 10:14)

  Ben evliyim ruyamda annemlerin benim evimin esyalarinin yerini degistirdiklerini gördüm ve onlara benden habersiz böyle birsey yaptiklari icin çok kiziyorum agliyorum bu ne anlama geliyor acaba lütfen açıklamasını yaparmisiniz iyi gunler bunu anlami nedir

 2. Murat CORUH (22 Mart 2015 saat: 10:34)

  Rüyamda gece yarısı hava biraz soğuk ve hava sisli karanlık sahilde oturmustum ve aya bakmak için kafa mı kaldırdırdığımda havada benim olmayan sıradan ev eşyaların havada uçustuğunu gördüm ve çok korkorak koşmaya başladım ve aniden uyandım

 3. Atakan Ertuğrul Parlak (24 Kasım 2014 saat: 15:25)

  Rüyamda bir avm de televizyon alıyorum. Televizyonu aldıktan sonra eve giderken yolda bazı arkadaşlarımla karşılaşıyorum sadece selamlaşıyoruz.Yola devam ederken Eser Yenenler ile karşılaşıyorum bisikletle bir yere gidiyor ama rüyada ünlü değil ve arkadaşım gibi.Kendimi ona eve bıraktırmak için ikna ediyorum yolda muhabbet ederek giderken bi ara Vestel mağazasının yanında durduk bende televizyonu yere bıraktım ama sonra televizyonu orda unuttum.Giderken birden aklıma geldi ve durduk ben indim o devam etti sonra çok sevdiğim bi arkadaşım geldi televizyonu aramama yardım etti yolda ellerinde 3 tane televizyon olan 2 çocuk(18-19 yaşlarında) gördük arkadaş gidip alayım mı dedi bende al dedim gitti sadece kutulu olan 2 televiyonu aldırdım ona.Ama üçüde benim televizyonum değildi.Ben biliyorum ama ses çikartiyorum.Arkadaş televizyonları bana verdi gitti.Bende yola devam ederken başka bir ardakaşım geldi.Tam net olarak hatırlamıyorum ama yanında durduğumuzdan başka bir Vestel mağazasına giti birşeyler sordu.Ben korkarak bekliyorum hırsızlık yaptık diye ama televizyonları eve götürmekde istiyorum.(Hırsızlık asla yapacağım birşey değilken)Sonra arkadaş yanıma geliyor satış yapılan mallardan bir sistem çıkartıldığını ve kutuda yazan ağırlıkdan hariç olduğunu söylüyor.Televizyonları alıp ağırlıklarına bakıyor kutuda 5kg yazıyor.Televizyonu taşıdığımız poşetler Düzce’de bulunan bir kırtasiye ye ait.

 4. eda (02 Kasım 2014 saat: 22:00)

  Rüyamda eski sevgilimin evini dışarıdan görebiliyorum.tekli koltukta kendisi oturmuş eşi ona tepside bişeyler ikram ediyor ama eşinin getirdiği ev eşyalarıyla kocasının aldıgı eşyalar arasında uyumsuzluk var ve bi ara karısı el bileğini burkuyor oda eşinin elini tutup bilegini öpüyor sonra annesi geliyo evlerinin yerinin iyi olmadıgını ve ön daire almaları gerektiğini sölüyo ve ayakkabısını bulamıyorum zor buluyorum gidiyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,