RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşya Kaybetmek

Rüyada eşya kaybetmek, zahmet çekilecek bir işe girişileceğine ve kişinin işi sonlandırana değin stres yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda verilen bir sözü tutamamanın kişide yarattığı üzüntüye, karşı tarafa kendini affettirmek için uğraşmaya yorumlanır. Küçük bir eşya kaybetmek, duyulacak bir lafın, dedikodunun huzuru kaçıracağını, kişinin canını sıkacağını ve özel hayatına yansıyacağını bildirir. Büyük bir eşya kaybetmek ise alınacak bir maldan vazgeçmek yahut bir arsa, ev tapusu gibi bir konuda uzlaşmaya varamamak demektir. Altın ziynet eşyasını kaybetmek, kişiye söylenecek bazı kötü laflara, aile hayatına yönelik suçlamalara yahut iftiralara yorumlanırken, rüya sahibinin dimdik ayakta duracağına ve yapılan haksızlıklara boyun eğmeyeceğine delalettir. Başkasının eşyasını kaybettiğini görmek, sevilen kimselere karşı mahcup duruma düşmek demektir.

Rüyada Eşya Kaybedip Bulmak

Geçici sorunlara, kısa sürecek üzüntülere, gereksiz yere hayıflanmaya alamettir. Rüya sahibinin çok küçük şeyleri kafasına taktığı için hayatı kendisine dar ettiğini ancak ortada büyük bir sorun olmadığını bildiren rüya, iş yerindeki gerginliklerin kişinin psikolojisini olumsuz anlamda etkilediğini ama kısa sürede toparlanacağını da işaret eder. Kayıp itibarını geri kazanmak, atılan iftiralardan sıyrılmak, haksızlıklar karşısında kendini savunmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Para kaybı demektir ve rüyadaki gibi, kişinin gerçek hayatta da cüzdanını kaybedebileceğini, parasını düşürebileceğini yahut çaldırabileceğini ifade eder. Çok büyük olmayan meblağda bir paranın plansız bir şekilde ya da istemeden elden çıkması şeklinde de yorumlanabilir. Birine verilen bir borcun alınamaması ve kişinin kısa bir süre de olsa maddi sıkıntıya düşmesi, kefil olunan biri yüzünden zorluk yaşamak anlamlarına da gelir.

Rüyada Eşya Kaybetmenin Psikolojik Yorumu

Aileye karşı çok bağlı olmak, onların güvenini daima ayakta tutmak için çabalamak anlamına gelen rüya, kişinin başkalarının gözündeki itibarının zedelenmemesi adına çok dikkat ettiğini, bu durumun zaman zaman tedirginliğe ve strese neden olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!