RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşya Taşımak

Rüyada eşya taşımak, rüya sahibinin hayatını artık tek başına idame ettirmeye ve kendi düzenini kurmasına tabir edilir. Aileden bağımsız olarak yani onlardan maddi anlamda hiçbir menfaat beklemeden ve yardım almadan yaşamak için kendi kendine yetebilmesi anlamına gelir. Rüyada eşya taşımak, rüya sahibinin artık kendi ayakları üzerinde durmasının zamanı geldiğine ve geleceğine yön vermesi için bazı atılımlar yapıp, yeni kararlar almasının gerektiğine tabir edilir. Güzel bir rüyadır, rüya sahibi için olumlu değişiklikler anlamına gelir.

Rüyada Taşınmak

Rüyada bir evden başka bir eve taşındığını görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan değişikliklere işaret eder. Bu değişiklikler rüya sahibinin hayatına renk katacak kendisine keyif ve huzur getirecek demektir.

Rüyada Eşya Atmak

Rüyada eşya attığını gören kişi, tüm sıkıntılarından, hayatın gereksiz yükünden, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacak demektir. Rüya sahibi, kendisine ayak bağı olmaktan başka bir işe yaramayan ve maddi yükünü arttıran kişilerden de kurtulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Eşya Yakmak

Rüyasında eşya yaktığını gören kişinin malı ve parası çoğalacak demektir. Rüya sahibi geçim sıkıntısı çekiyor ve eli dardaysa onu bu dertten kurtaracak kadar kazanca sahip olacak eğer zaten hali vakti yerindeyse o halde zenginliği çoğalacaktır.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek rüya sahibinin masa başı bir iş yaparak ekmek parası kazandığına delalet eder. Bu iş devlet kapısında resmi bir iştir ve rüya sahibinin bu işi artık otomatik olarak, ezbere yaptığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kanepe Görmek

Rüya sahibi için ekmek kapısı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı işte göstereceği özveri ve başarı sayesinde en yüksek koltuğa kadar çıkmayı hak edeceğine işaret eder. Kısmet ve şans olarak da değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,