RuyaTabirleri.com

Rüyada Et Beni Görmek

Rüyada et beni görmek, kimseyle paylaşamadığınız duyguların açığa çıkması olarak tabir edilir. Bu rüya bazen de ciddi bir hastalığın habercisi de olabilmektedir. Rüya sahibi kişinin sağlığına dikkat etmediğine ve dikkat etmediği takdirde ciddi sağlık problemleri ile karşılaşacağına delalettir. Rüyada et beni görmek aynı zamanda yaşanacak olumsuzlukları da işaret etmektedir. Et beninin çıktığı bölgeye göre ayrı olarak da tabir edilebilmektedir.

Rüyada Et Beni Çıkması

Rüyanızda vücudunuzun herhangi bir yerinde et beni çıktığını görmek yaklaşan sıkıntıların ve iş hayatınız ile ilgili yaşanacak olumsuzlukların habercisidir. Aniden çıkan et beni, her şeyin normal seyrinde gittiği meslek hayatınızda bir takım aksaklıkların ve engellerin karşınıza çıkacağına tabir edilir. Şayet rüya sahibi çalışmıyorsa görülen et beni, iş ile ilgili atılacak adımların hayırlı sonuç vermeyeceğine ve zamanlamasının kötü olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Et Beni Koparmak

Rüyada et beni koparmak, isteğiniz dışında gelişmiş sıkıntılardan kurtulacağınıza ya da size sıkıntı yaratan durumların ortadan kalkacağına delalettir. Rüyada et beni koparmak aynı zamanda sizin ya da ailenizden birinin yaşadığı hastalıktan kurtulup şifa bulmasına da tabir edilmektedir.

Rüyada Kahverengi Et Beni Görmek

Rüyada kahverengi et beni görmek bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza veya nereden geleceğini tahmin edemeyeceğiniz bir ticari zarara yorumlanmaktadır. Aynı zamanda görülen koyu renkli et beni, yaşanacak zararın ve tehlikenin boyutlarının da büyük olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Yüzde Et Beni Görmek

Rüyada yüzde et beni görmek rüya sahibi kişinin dikkat etmediği takdirde sorunlu günler yaşayacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada yüzde birden çok et beni görmek, tek başınıza maddi zorlukları aşamayacağınıza, bir yakınınızın veya akrabanızın desteğine ihtiyaç duyacağınıza alamet etmektedir. Bazı rüya tabircileri ise yüzde çıkan et benini, maddi zorlukların üstesinden gelip feraha kavuşmak olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Et Beni Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elvan (25 Kasım 2016 saat: 16:42)

  Rüyamda yanağımdaki bir sivilcenin içerisinden başparmağım kalınlığında ve boyunda bir et çıkıyor, parmak gibi. Ucuyla oynuyorum hafiften sünüyor ama gitmiyor. Sonra başka rüyalar gördüm, göya kendi işmi kurmuşum restorantım var filan, başka rüyalarda gördüm arada hepsini hatırlamıyorum, bir yere yetişmek için üzerime eski kıyafetler giymeye çalışırken birde bakıyorum belime kadar uzamış o et parçası! Eşime ve oğluma hadi hemen doktora gitmemiz lazım diyorum. Hayırlara gitsin inşallah?

 2. Duygu (31 Temmuz 2016 saat: 20:47)

  Rüyamda omzumun üstünde Kocaman bir et parçası vardı omzuma yapışmış bir şekilde dokunduğunda okadar serttiki kaya gibi vücudumda sağ omzumun üzerinde yapışıktı oynatmaya çalıştım canım yandı ve bana ağırlık veriyo du sağ omuzumu oynatamadım

 3. zehra (17 Ağustos 2015 saat: 11:23)

  Meraba ruyamda lazere gidiyodm bikini bolgesine ve doktor erkek oluyo ben cok tedirginim uzerimi cikartiyorum bi bakiyorum bacagimdan et ben cikmis yanimda biri oluyo ona soruyorum bu ne diye oda et ben diyo bende gecermi bu diye soruyodum ama cok tedirgindim dokundugumdada agriyodu rabbim hayirlara cikartsin tesekkurler yorumunuzu bekliyorum

 4. Neslihan (09 Haziran 2015 saat: 01:57)

  Merhaba öncelikle teşekkür ederim şimdiden.rüyamda sağ kolunun iç kisminda birsürü et beni olduğunu ve bunlardan çok rahatsız olduğumu ve randevu aldığımı gördüm aldırmak için bunları anneminde içinde olduğu bir ortamda konuşurken sanki ikinci kat gibi biryerden inen krem renklerinde çirkin bir kedi sağ omzuna patileriyle dokunarak beni cok irkiltti ki normal dede kedi lerden irkilirim ve sıçrayarak uyandım rüyanın şerrinden rabbime sığınarak sizden de bir yorum bekliyorum saygılar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,