RuyaTabirleri.com

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek, kişinin rızkının kesileceğine, büyük hatalar yapacağına, sağlığının bozulacağına veya trafik kazası gibi kendisinin sebep olduğu büyük hayati bir tehlike atlatacağına işarettir. Rüyasında et kesen kişinin malı azalır ve kısmeti de kesilir.

Rüyada Et Görmek

Et görmek genellikle iyiye yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hastalanacağına veya vefat haberi alacağına işaret eder Yaş et görmek kişinin arkasından gıybet edildiğini ve aynı zamanda itibarsızlaştırıldığını gösterirken, kurutulmuş et görmek de hayatın çok daha iyi ve huzur dolu geçeceğine delalettir. Rüyada ince doğranmış et görmek de ölmüş bir kimsenin arkasından uygunsuz şekilde konuşulduğunun işaretidir. Rüyasında deve eti gören kimse ise hiç beklemediği bir düşmanına galip gelip, ondan bir mal alacağına da anlamlandırılır.

Rüyada Et Yemek

Rüyasında ince bir et yiyen kişinin mal varlığından eksilme olur ve parasal açıdan zorluklar yaşar. Pişmiş deve eti yiyen kişi, bir akrabasının malından nimetlenir ve hastalığı varsa da çok kısa bir sürede iyileşir. İnek eti yediğini gören kimse işinden atılır, ya da iş yerinde mevkisi düşürülür. Öküz eti yemek ise kişinin mahkemelere çıkacağını ve kanunlarla ilgili sıkıntılar yaşayacağına delalet olur. Buzağı eti yiyen kişi çok büyük ve önemli bir haber alır. Çiğ et yediğini gören kişi üzüntü verici olaylar yaşar ve sıkıntılı haberler alır. Pişmiş et görmek de kişinin rızkının artmasına delalettir. Koyun eti yemek kişinin miras ile ilgili bir sıkıntı yaşayacağına veya mirastan gelen malın hayrını göremeyeceğine yorulur. Deve eti yiyen kişi, çok büyük mala ve mülke, aynı zamanda şan ve şöhrete sahip olur. Bazı yorumcular rüyasında gördüğü çiğ eti yemeyen kişinin haysiyet ve şerefi ile ilgili olumsuz bir olay yaşayacağı anlamına geldiğini de söylerler. Rüya sahibi derisi yüzülmemiş olan bir devenin etini yediğini görür ise, bu onun haram mal yediğine ve kazancının da haram olduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!