RuyaTabirleri.com

Rüyada Et Suyu Görmek

Rüyada et suyu görmek, iş alanında yapılmış bir hata yüzünden bir miktar para ve zamana kaybeden kişilerin bu süreci atlatarak daha itibarlı, daha güçlü hissedecekleri kuvvetli bir döneme başlangıç yapacaklarını işaret eder. Et suyu genel manada dini ibadetlerin yerine getirildiği ama aynı zamanda yeniliklere, bilime, akla açık şekilde yaşamak demektir. Sağlık koşullarının iyi olduğu, mental açıdan güçlü hissedildiği bir dönemi bildiren rüya, her türlü yönelişten başarı ile netice alınacağını ifade eder. Tanışılan yeni bir kimse ile iş yapmak için heves duyulacağına ve bu kimse sayesinde yepyeni ortamlara girileceğine delalettir. Rüya sahibinin uzlaşmacı olmayan, egoist tavra sahip kişilerden uzak duracağına yorumlanır.

Rüyada Et Suyu İçmek

Kaçırılmış bazı fırsatlar nedeniyle kendisini bir müddet üzgün, stresli hatta depresif hisseden rüya sahibinin bu sıkıntılı ruh halinden yakın zamanda kurtulacağını, artık önüne bakarak, geleceğe odaklı, yeniliklere açık şekilde hareket edeceğini bildirir. Karamsarlıktan uzak şekilde, daha yüksek bir motivasyonla hareket edecek olan kişilerin hedeflerindeki başarıya daha kısa zamanda ulaşacaklarını delalet eder. Özellikle çalışma hayatı içinde prestij sahibi olmanın müjdesini verir.

Rüyada Et Suyu Dökmek

Çok fazla düşünmeden, ani kararlar almanın neticesinin kişiye sıkıntı yaratacağını, hayal kırıklığının, bozulan planların ruh hali üzerinde olumsuz etkiler oluşturacağını bildirir. Et suyu dökmek sağlığın ihmal edildiğine dikkat çekerek bu şekilde yaşayan kimselerin bir müddet hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacakları için tüm işlerinin aksayacağını haber verir. Et suyu dökmek İslami değerlerin göz ardı edildiğini veya hayat telaşı içinde bu detaylara çok fazla dikkat edilmeden yaşandığını tabir eder.

Rüyada Et Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Güç sahibi olmanın önemsendiği, özellikle çevresinde olan biteni kontrol etmeye hevesli kişilerin zaman zaman fazla müdahaleci tavırları olduğunu işaret eder. Ebeveynlik duygularının çok kuvvetli olmasından kaynaklı aşırı korumacı tavrın simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!