RuyaTabirleri.com

Rüyada Et Yemeği Görmek

Rüyada et yemeği görmek, iki şekilde yorumlanır. Öncelikle etle pişirilmiş yemek, maddi sıkıntılar yaşayan kişinin, girişecekleri işler ve yapacakları çalışmalar sonucunda büyük miktarda paraya ve mala kavuşacağına ve sıkıntılarının sorunlarının son bulacağına işaret eder. İkinci olarak, etsiz pişirilmiş yemek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında ihtiyaç duyduğu şeylere delalet eder.

Rüyada Karışık Şeylerle Pişirilmiş Yemeği Görmek

Rüyada karışık şeylerle pişirilmiş yemeği görmek, rüya sahibinin, kendisine dikkat etmemesi sonucu sağlığında baş gösterecek bir rahatsızlığa ve uzun zaman bu rahatsızlıkla boğuşmasına tabir olunur.

Rüyada Güzel Bir Yemek Pişirdiğini Görmek

Rüyada güzel bir yemek pişirdiğini gören kimsenin, aile içi huzursuzluğa ve tartışmalara sebep olan sıkıntılardan kurtulmasına, gireceği işlerde yaptığı çalışmalardan ötürü başarı kazanıp büyük bir üne kavuşmasına ve büyük miktarda para, mal ve mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Kendisi için Başka Birisinin Yemek Pişirdiğini Görmek

Rüyada kendisi için başka birinin yemek pişirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, başkası tarafından aldatılacağına ya da yapılan işler sırasında dolandırılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ortak olacağı bir işte bilmediği bir konu hakkında başka bir arkadaşından ya da komşusundan destek alacağına ya da yardım göreceğine yorulur.

Rüyada Et veya Pilavla Pişirilmiş Süt Görmek

Rüyada et veya pilavla pişirilmiş süt, içinde bulunulan sıkıntılı ve sorunlu durumlardan kurtulmaya, düşmanların kem gözünden ve yılan dillerinden sakınmaya, para ve mal kazanıp biriktirerek refah içinde bir hayat sürmeye ve hastalıklardan kurtulup iyileşmeye delalet eder. Aynı zamanda, hane içinde yaşanan kızgınlıkların ve kırgınlıkların, karı koca arasında ortaya çıkan kıskançlıkların ve komşular arasında baş gösteren sürtüşme ve tartışmaların sona ermesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!