RuyaTabirleri.com

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek tek şekilde tabir edilmez. Çiğ et yemek hayırlı haberler almaya, pişmiş et yemek bolluğa ve zenginliğe kavuşmaya, kuş eti yemek ahirette nurlar içinde olmaya, tavuk eti yemek eşinden hayır görmeye yorulur.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek pek çok şekilde tabir edilir. Özellikle çiğ et görmek büyük sağlık sorunları, sıkıntılar, maddi zorluklar, yokluğa ve darlığa düşmek, üzüntülü haberler almak şeklinde tabir edilir. Rüyada kokmuş ve bozulmuş et görmek bu sıkıntıların ve zorlukların çok daha fazla olacağına delalet eder. Rüyada taze ve temiz et görülmesi de iyi değildir, o da rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan maddi ve manevi kayıplara, insanların ölümlerine yorulurken aynı zamanda da rüya sahibinin çevresinde dolanıp duran dost görünümlü düşmanlara ve rüya sahibinin arkasında sürekli dedikodu yapıp onu kötüleyen kimselere işaret eder.

Rüyasında insan eti gören kişi, rüyasında gördüğü kişinin arkasından olur olmaz konuşacak demektir. Rüyada kişinin kendi uzuvlarından bir parça et koparıp yemesi, kendi kazancını harcaması anlamına gelir. Rüyada domuz eti yediğini gören kişi ekmeğine fesat karıştırıyor demektir.

Rüyada Et Almak

Rüyada et aldığını görmek iyi değildir. Rüyada et nereden alınırsa alınsın kişinin sağlık sorunları yaşayıp, yatağa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Et Pişirmek

Rüyada et pişirmek iyidir, rüya sahibinin kazancının, malının ve neşesinin artacağına, huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek ve eti dağıttığını görmek, rüya sahibinin malından bazı kimselere vereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Koyun Eti Görmek

Rüyada koyun eti görmek kötü haberler almak ya da kötü şeyler yaşamak anlamına gelir. Hele ki yağlı koyun eti görmek ölümü ifade etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Et Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. yıldız (12 Mayıs 2014 saat: 09:57)

    rüyamda yakın çevremden insanların sucuk yapıp satmak için et hazırladıklarını görüyordum ama bu etler bozuk ve kokmuş oldukları için bunların satılmasına müsade etmememye çalışıyordum.bunun için de etleri alıp kendi evime getiriyordum onlar ise bu etleri almak için evime saldırıyorlardı. ben de yetkili mercilere haber verip durumu anlatıyordum yetkililer geleni kadar etleri çevremdeki bu insanlara vermemek için mücadele ediyordum. neyse ki yetkiler gelmişti ama onlar gelene kadar etler bozulup küflenmeye başlamıştı. bir yandan üzülüyordum etlerin daha da bozulmasına ama öteki yandan da haklı çıktığıma seviniyordum. bu rüya ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,