RuyaTabirleri.com

Rüyada Etek Almak

Rüyada etek almak, erkekler için kibir sahibi, zor memnun olan ve kendisine aşırı güvenen, başkalarını küçümseyen bir eşe sahip olmak, sürekli alttan alarak yaşamak, eşinin despot tavırları nedeni ile kendini aşağılanmış hissetmek demektir. Dominant bir bayanın varlığına alamet eden rüya, genç yaşta verilen evlilik kararlarının yanlış olabileceğini, kişinin mutlaka ailesine ve yakın çevresine de danışması gerektiğini işaret eder. Etek aldığını gören bayanların güzellikleri daha da artar ve çevrelerinden büyük iltifatlar alırlar. Göze gelmek, herkesin beğenisini ve takdirini kazanmak, eşlerinden yoğun ilgi görmek ve kıskanılmak manasına geldiği gibi, kişinin kendi meziyetlerini ortaya koyabileceği işler peşinde koşacağını, hayatındaki her detayı önceden düşünüp, her hareketini planlayacağını bildirir. Disiplin ve prensip sahibi biriyle hayatını birleştirmek, iş alanında rüştünü ve yeteneklerini herkese ispat etmek, büyük mevkilerde, önemli görevleri başarıyla yerine getirmek anlamına gelir.

Rüyada Kısa Etek Almak

Bayanlar için güzelliklerine çok fazla değer verdiklerini ve zaman zaman karşı cinsi etkilemek için fiziksel özelliklerini kullandıkları için yanlış anlaşılmalara mahal verebileceklerini, davranışlarındaki aşırılıklar nedeniyle yakın çevreleri de dahil olmak üzere, haklarında çeşitli dedikoduların yapılmaya başlanacağını bildirir. Can sıkıcı konuşmaların odağı haline gelen kişinin ailesi tarafından da eleştirilere maruz kalacağını delalet eder.

Rüyada Uzun Etek Almak

Dini bütün bir kimseyle tanışarak, ailelerin de onayını alıp kısa sürede dünya evine girmek demektir. Kişinin evlendikten sonra tüm sosyal çevresinin ve hayatının değişeceğine, maneviyatını güçlendireceği gibi, inancını da kuvvetlendirerek yaşayacağını, günahtan uzak, sakin ve kendi halinde bir hayat süreceğini müjdeler. Kıymet bilen, vefalı arkadaşların ve kişinin zor zamanlarında yardıma koşan çok sayıda insanın varlığını da tabir eder.

Rüyada Etek Almanın Psikolojik Yorumu

Görsel açıdan insanları etkilemek için uğraşan ve dış görünümüne çok fazla önem veren kimselerin, egolarının yüksek olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!