RuyaTabirleri.com

Rüyada Etek Giydiğini Görmek

Rüyada etek giydiğini görmek, hem kadınlar hem de erkekler için evliliğe delalettir. Bu rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde evlenip yuva kurar. Rüyasında kısa bir etek giyen kişi çok acele bir şekilde evlenir. Bu rüya daha tanışmadığınız bir kişi ile kısa zaman içinde tanışıp anlaşarak evleneceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada uzun etek görmek ise evlilik için biraz daha beklemeniz gerektiğinin göstergesidir. Rüyada buruşuk bir etek giymek, evleneceğiniz kişiyi iyi araştırmanız gerektiğine işaret eder. Buruşuk etek bazen de evlilikte yaşayacağınız sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada bir erkeğin yırtık etek giymesi, sorunlu bir evlilik yaşamasına, önden ve arkadan yırtık etek giymesi ise uzun bir evliliğinin olacağına işarettir.

Rüyada Renkli Etek Giymek

Rüyasında yeşil etek giyen kişi takva örtüsü ile örtünür ve ahlaki anlamda kendisini geliştirerek manevi derecesini artırır. Rüyada kırmızı etek görmek, iffetli ama gösterişli ve güzel bir kişi ile evlenmeye işarettir. Kırmızı etek aşk macerasına da yorumlanmaktadır. Sarı etek genellikle hastalıktır. Bu rüyayı gören kişi, hiç beklemediği bir anda hastalanır ve hastaneye gitmek zorunda kalır. Mavi etek kişinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesi, neşe ve sevinç içinde olması anlamına gelir. Rüyada mor etek giymek maddi kazanç elde etmeye, pembe etek ise dünya hayatının süsü ve eğlencesine delalet eder.

Rüyada Etek Dikmek

Rüyada etek dikmek, kişinin yeni bir çalışma içine girmesine, yeni bir meslek edinmesine veya çalışma hayatında yönetici pozisyonuna ulaşmasına işaret eder. Rüyasında kendisine uyan ve güzel görünen bir etek diken kimse, güzel bir hayat sürerek mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına kavuşur.

Rüyada Etek Giydiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüyayı gören kadın, süsüne ve güzelliğine düşkün birisi iken, erkeğin görmesi ise kadınlara karşı zaafını göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Etek Giydiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hüsna (04 Kasım 2015 saat: 22:49)

    Tanidigim yakin biri beni ruyasinda yesil etek ve beyaz gomlek giyerken gormus daha sonra bi bakmis namaz kiliyomusum aaa namaza mi basladin demis bende ben boyleyim iste bi basliyorum bi birakiyorum demisim oyle uyanmis.
    Ve bi baska ruya daha anlaticam bunu ben gordum yillar once amcamin kizinin evinden cikmisiz yanimda sevdigim adam var yuruyoruz ama baska kimse yok güya halama gidecekmisiz yolun daha basindaymisiz ama cok uzun yolumuz varmis oyle yurumeye devam ederken uyandim

  2. sumeyya (01 Ağustos 2015 saat: 10:47)

    Ruyamda sevdigim birinin ayakkabisinin bagciklarini bagliyodum ama ayakkabi dedigim biraz bot gibiydi ayakkabisini begendigimide soyluyodum ayakkabi baglamama gerek olmadigini bende ayakkabasini baglayan baska birini bulamayacagini soyluyodum sonra goz goze geliyoduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,