RuyaTabirleri.com

Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giymek, iyi niyetle gidilecek olan bir seyahat olarak değerlendirilir. Rüya sahibi bu seyahate çıkarken çok inanmadığı halde bir iş için yolculuk ediyor ama bu iş kendisine hiç ummadığı kadar hayır ve şans getirecek demektir. Rüyada etek giymek bazen de bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın evin hizmetlisi, emektarı ya da annesi olabilir. Rüya sahibi bekar ise o halde alımlı, güzel ve zevk sahibi bir kadınla dünya evine girer diye değerlendirilir.

Rüyada Uzun Etek Giymek

Rüya sahibi rüyasında eğer uzun etek giydiyse ya da uzun etek giyen bir kadın görürse yaşamı uzun olacak, insanlarca göreceği itibar da uzun sürecektir.

Rüyada Kısa Etek Giymek

Rüya sahibi rüyasında eğer kısa etek giydiyse ya da kısa etek giyen bir kadın gördüyse o halde sıkıcı olmayan bir yola gidecek ve sevdiği kişilerle bir araya gelerek keyifli bir gün geçirecek demektir.

Rüyada Siyah Etek Giymek

Rüyada siyah etek, resmi bir görevli, yönetici ya da patron ile özdeşleştirilir. Bu kişi ağır başlılığı ile herkes tarafından büyük saygı görür. Aynı zamanda şan, şöhret ve itibar anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Etek Giymek

Rüyada beyaz etek giymek, iyi niyetlere ve iyi duygulara işaret eder. Rüya sahibi kötülük yapabilmesi bir yana kötülüğü aklından bir an bile geçirmeyen, herkes için iyi niyetler taşıyan saf ve masum kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Çorap Giymek

Genelde izdivaç olarak tabir edilir. Siyah, beyaz, yeşil ve kırmızı renk çorap giymek dünya evine girmeye delalet ederken bir çift yeni çorap hak yolunda sevap işlemeye, eski ve yırtık çorap da dünya malına tapmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!