RuyaTabirleri.com

Rüyada Etli Pilav Görmek

Rüyada etli pilav görmek, neşe ve coşku içinde yapılacak önemli bir kutlamaya işaret olduğu gibi, özellikle bekar kişiler için dillere destan olacak, herkesin kıskanacağı güzellikte bir düğün yaparak dünya evine girileceğinin müjdesini verir. Severek ve anlaşarak yapılacak evliliğin çok uzun yıllar süreceğine ve eşlerin arasındaki ağız tadının bozulmayacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına da alamettir. Pilavın içindeki et pişmişse sevindirici haber ve olaylara, çiğ ise kişinin hastalanarak yatağa düşeceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Etli Pilav Yediğini Görmek

Hak edileni almaya ve elde edilen zaferle beraber kişinin çok daha neşeli tavırlar içinde olacağına alamettir. Etli pilav yiyenin erkek evladı olur ve ailesinde herkes birbirine karşı bağlı, sevgi içinde hareket eder. İş yaşamında da kişinin keyfinin yerinde olacağı bir sürece işarettir. Özellikle çalışmaların neticesini tam olarak istenilen şekilde alan rüya sahibinin yepyeni projelere gireceğini ve onları da başaracağını bildirir. Etli pilav yiyen bekar genç bayanlar zengin, gösterişi seven, soylu bir aileye gelin olurlar. Genç erkekler için de zengin bir eşe sahip olmakla beraber, eş adayının gözünün yükseklerde olacağına, bu durumun da kişiyi zaman zaman sıkıntıya sokacağına delalettir.

Rüyada Etli Pilav Pişirmek

Her türlü fedakarlığı yapan ve sıkıntılara katlanan rüya sahibinin nihayet nefes alacağı bir döneme gireceğine, bu zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına alamet eder. Etli pilav pişiren kişilerin oğulları ya da kızları evlenir.

Rüyada Etli Pilav Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutlu bir hayat sürmek, zengin olmak, bolluk içinde yaşamak isteğinin ifadesi olan rüya kişinin kafasındaki planların gerçek olması halinde bunu başkalarına duyurmak için çeşitli kutlamalar yapmak üzere düşünceler içinde olduğuna da tabir edilir. Düğün hazırlığı içinde olan kişilerde de benzer rüyalar görülmesi sık karşılaşılan bir durumdur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!