RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Rüyada ev aldığını görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok sakin ve çok daha rahat bir döneme girdiğine, iş hayatında çok sakin ve başarılı işler gerçekleştireceğine, çok daha duygusal kararlar verecek bir dönemde olduğuna, çok daha büyük ve cesaret gerektiren kararların alınacağı ve aşk, sevgi gibi duyguların kabaracağı bir dönemden geçildiğine işaret eder.

Rüyada Ev Aldığını Söylemek

Rüyayı gören kişinin, duygusal olarak çok daha iyi olduğu bir dönemde çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri ara verdiği gönül işlerine geri döneceğine, sosyal hayatında tanıdığı bir kişi ile güzel bir ilişkiye başlayacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında duygularına dayanarak verdiği kararlar sayesinde çok büyük ve başarılı işler yapacağına yorulur.

Rüyada Birinin Ev Aldığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı işlere gireceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklık sayesinde çok büyük bir şöhrete kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Ev Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve güzel adımlar atacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Ev Satın Almak

Çok uzun zamandan beri ara verilmiş olan gönül işlerine geri dönüleceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Aldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (12 Nisan 2015 saat: 11:02)

    Erkek arkadaşım diye gördüğüm kişinin motoruyla kendi evime geliyorum. Onada hadi sende gel diye şaka yapıyorum oda gerim bak diyo bende babamın arabasını görünce babam evde bence kaç diyorum o sırada ben eve çıkıyorum. Fakat ev bizim eski eviminiz değil güzel yepyeni bembeyaz bi ev daha yeni yerleşiyoruz. Kendime bi oda seçiyorum ve yerleşme planları yapıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,