RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Anahtarı Görmek

Rüyada ev anahtarı görmek, hayırlı kapıların açılacağını müjdeleyen, kişiye sevinç gözyaşı döktürecek güzel haberler geleceğini bildiren bir rüyadır. Müjdeli, mutluluk veren her türlü gelişmeyi haber veren rüya, ev sahibi olunacağını yahut gayrimenkul sahibi olunacağını da işaret eder. Sadece ev almak değil, aynı zamanda evlenerek yuva kurmak, kendi evine taşınmak, yeni bir hayatın başlangıcını yapmak şeklinde de yorumlanır. Kişinin bahtının açılmasıyla birlikte karşısına pek çok yeni fırsat çıkacağını, iş teklifleri alınacağını dileklerin gerçek olacağı bu dönemde kazancın da beklenenden daha fazla olacağını bildirir. Ev anahtarı gören kişinin mutlu bir yuvası olur ve muradına erer. Aşk hayatında doğru kişiyle karşılaşmak, bu kimseyle evlenip sorunsuz bir aile hayatı yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Ev Anahtarı Kaybetmek

Sıkıntıya işarettir ve bir müddet aile içinde yaşanacak gerginliklerin, tartışmaların kişide olumsuz duygulara neden olacağını tabir eder. İkilemlerde kalan, karar vermekte zorlanan kimselerin önlerine gelen fırsatları da kaçıracaklarını ve sonrasında üzüleceklerini ifade eder. Muradına eremeyecek olmaya ve bazı şanssızlıklar nedeniyle üzülmeye yorumlanan rüya nişan atmak veya evlenme aşamasında vazgeçmek gibi durumlar yaşayabileceklerini ifade eder.

Rüyada Ev Anahtarı Çaldırmak

İşlerin bozulmasıyla zor günler geçirileceğini ancak çok uzun sürmeyen bu dönem sonunda kişinin başına gelen bu kötü tecrübeden faydalanarak daha dikkatli olacağını ifade eder. Haneye dışarıdan gelen kimselerin nazarının dokunacağını, bazı dedikodular nedeniyle hane halkı içinde tartışmalar yaşanacağını ifade ederken, evlilikte geçici sorunların baş göstereceğini de bildirir. Evlenmek üzere olan yahut hazırlıklar yapan kimselerin maddi aksaklıklar nedeniyle bu süreci biraz daha uzun tutacaklarını, bu nedenle sevdikleri kimseyle fikir ayrılığına düşeceklerini delalet eder.

Rüyada Ev Anahtarı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yerleşik hayatı seven, kendi yaşamını kurmak için çabalayan, ailesine ve sevdiklerine düşkün kimselerin gördüğü bu rüya, evcimen bir yapıyı ve fedakar biri olunduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!