RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Aramak

Rüyada ev aramak, kişinin yakında maddi durumunu düzeltmek için birtakım girişimlerde bulunacağının işaretidir. Rüyasında yürüyerek ev arayan kimse, yakında çok çalışmasının karşılığını görür ve zenginliğe ve refaha kavuşur. Ev aramak, kişinin yeni bir meslek edinmesine, iş hayatında bir takım gelişmelerin olmasına da yorumlanabilmektedir. Rüyada araba ile ev aramak, geçiminizi kolay yollardan sağlayacağınıza veya yakında çok seveceğiniz bir mesleğinizin olacağına delalet eder.

Rüyada Bilmediği Bir Evi Aramak

Rüyasında hiç bilmediği bir evi arayan kişi, hiç tanımadığı insanlarla farklı bir mecliste bulunur. Bu rüya gören kişinin, yeni arkadaşlar edinmesine ve onlarla birlikte vakit geçirmesine de yorumlanmaktadır. Rüyada bilmediği bir evi arayan ve bulan kişi, umduğuna nail olur. Böyle bir rüya hayatınızda bazı kararlar vermeniz gereken şeyler olduğunu ve bazı durumların yakında netlik kazanacağını göstermektedir. Rüyada tanıdığı birinin evini arayan kişi, herhangi bir konuda yardım ister fakat kendisine beklediği yardım gelmez.

Rüyada Taşınmak İçin Ev Aramak

Rüyada içerinde oturmak için ev aradığını görmeniz, mekan değişikliğine ve yakında bulunduğunuz şehri terk edeceğinize yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi en kısa zamanda hayatında bazı değişiklikler yapar; bu değişiklikler iş konusunda da özel hayatta da olabilmektedir. Evinden taşındığını görmek, yeni bir sanat öğrenmeye veya hayırlı bir yolculuğa; yeni bir ev bulduğunu ve ona taşındığını görmek, sizi parlak ve güzel bir geleceğin beklediğine ve yakında tüm sorunlarınızdan kurtulacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Ev Aramanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ev arayan kişi, bilinç altında yaşadığı yeri ve içinde bulunduğu hayatı veya mekanı değiştirme isteğindedir. Bu rüya uzun süredir bazı konulardan bunaldığınızı ve bu sıkıntılardan kurtulmak için bir yol aradığınızı göstermektedir. Bazen de böyle bir rüya, kişinin iç dünyasında yeni arayışlar içinde olduğunun ve hayatında yapmak istediği değişikliklerin habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Aramak İle İlgili Rüyalar;

  1. Gamze (12 Haziran 2016 saat: 12:27)

    rüyamda bisiklet sürüyorum .bir deli adam da beni kovalamaya çalışıyor . annem de evin önüne durmuş izliyor anne yardım et diyorum hiçbirşey yapmıyo . kendi okul servisçimi görüyorum ama dışında okul servisi yerine zabıta yazıyo abi yardım et diyorum birşey yapmıyo ki dıyo abı nolur dıyorum sonra gelıyo benı de adamı da servise alıyo .birinin saçımı çektiğini hissediyorum abi saçımı çekti dıyorum . beni ön koltuğa alıyo . önce servisi dağıtayım ondan sonra senin işini halletcem diyor . tamam diyorum . bir yere geliyoruz bir kız iniyo arabadan . evin bahçesi yok ama evin içine girilen kapı aşşagıda kız basıyo kımse açmıyo bı kızla aşağı iniyoruz . kapıyı çalıyoruz kadın açıyo kız içeri giriyo arkamızı döndüğümüzde servis yok . burdan eve ineriz ama burası neresi nerden incez diyoz . karşıda park oluyo ord küçük saçı örülü bir kıza soruyoruz burası neresi diye burası filizli köyü diyor . nasıl gitcez diyorum . korkuyorum daha sonra bıraktığımız kızın evine giriyoruz . yer sofrasında yemek yiyolar . ama dayım da sofrada oluyo . ısrar ediyolar bana gel diye . ama ben yemek yemiyorum . öylece bir süre dayımı izliyorum .

  2. sema (20 Eylül 2015 saat: 00:59)

    ruyamda tanıdığım birinin evine gitmek istiyorum orada oğlumun çantasını arayacakmışım ev inşaat aşamasında sanki çatıdan inerek eve girecekmişim gibi merdiven altı gibi bir yerden geçmek istiyorum oradan geçemeyeceğimi yukarıdakı tepeden gideceğimi söylüyorlar yerler ise yeni yapılmış beyaz kerpiç gibi sonra en tepeye gidiyorum ev yok adamın biri bana mesela burada ev ne arayacaksan ara diyor hemen orada ev oluyor evin etrafı çitlerle çevrilmiş gerçekte çit yoktu beyim bana bunu söylüyor ben de zaten bu ev gerçek değil mesela diyorum içeri giriyorum beyaz bir duvar var yanımda birkaç kız var duvardadikdortgen çıkıntı var onun üzerinde tavanda kartonpiyer in arasında az bir açıklık var ellerimi alttaki çıkıntıya koyup aşağı yukarı hareket ettiriyorum ve yukarıdakiaçıklığı göstererek buradan geçeceğiz elimizi böyle yaparsak burdan sığarız diye yukarı bakıyorum fakat açıklık çok dar tam bu sırada sağımda dar bir yol var kenarları duvarla örülmüş o yol kısa ve dar yolun sonunda da küçük demirden merdiven var herkes o tarafa gidiyor kızlar da oraya gidiyor ben de gitmişim evde boş odalar var içeri giriyorum oğlumun çantasını buluyorum

  3. zehra basaran (17 Aralık 2014 saat: 10:39)

    Ruyamda bazi kisilerle kiralik ev aradim yana yakila tanimadigim bir adama beddua ettim ve merdiven tirmandim kucagimda bi kiz bebek tasiyorum sonunda bir daire bulduk ama tam eve gidecktikki evi baskasi tutmus cok uzuluyorum sonra tanimadigim birinin evinin mutfagina giriyorum raf rengarenk tabaklar hayranlukla bakiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,