RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Boyamak

Rüyada ev boyamak, genellikle hayra yorumlanır. Ev boyamak kişinin yeni bir hayata başlamasına, yaşamında birtakım değişiklikler yapmasına işaret etmektedir. Ev boyamak neşenin ve sevincin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi hayatında mutlu olacağı güzel anlar yaşar. Rüyada yıkık dökük bir evi boyamak, hiç beklemediğiniz bir zamanda ve ümidinizi kestiğiniz bir işte başarılı olmaya, önünüze çıkacak güzel fırsatlara işarettir. Rüyada bir evi boyayıp onu güzelleştirdiğini gören kişinin maneviyatı yükselir ve bu rüya gören kimse dini anlamda değer kazanacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Evi Çeşitli Renklerde Boyamak

Rüyasında evini yeşile boyayan kişi günahlarına tövbe ederek kendisini manevi olana yönlendirir. Bu rüya iç dünyanızın aydınlanmasına, ahlaki anlamda güzel bir yere gelmenize, maneviyatının yükselmesine veya size ulaşacak ruhani bir yardıma işarettir. Evini kırmızıya boyayan kişi bir aşk ilişkisine başlar ve bu gönül macerası yüzünden başına bazı olaylar gelir. Evini sarıya boyamak hastalığa uğramaktır. Bu rüyayı gören kimse bir hastalığa müptela olur. Mor boya maddi kazanca, mavi boya ise neşe ve sevince delalet eder. Siyah boya ise geçici sıkıntılar ve üzüntüler anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Evini Boyayan Kişiyi Görmek

Rüyada ev boyayan boyacıyı görmek, size yardım edecek ve böylece hayatınızı değiştirecek kişiler anlamına gelmektedir. Boyacı, nasıl evi değiştiriyorsa gerçek hayatta da maddi açıdan kudretli bir kişi ile karşılaşmanız sonucunda yaşamınızda köklü ve iyi gelişmeler olur. Rüyada görülen boyacı eğer işinin ehli birisi ise dünyadaki kişi de o derece iyi ve marifetlidir.

Rüyada Ev Boyamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ev boyamak, kişinin içindeki değişiklik isteğinin veya hayatında olmasını istediği bazı şeylerin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!