RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Eşyası Görmek

Rüyada ev eşyası görmek, kişinin hanesiyle ilgili ve yakın akrabalarıyla alakalı konularda çok fazla sorumluluk aldığını ve aile üyelerini rahat ettirmek adına sürekli çalıştığını, kendisini düşünmeden hareket ettiğini işaret eder. İnsanları mutlu etmek için çok fazla para harcayan rüya sahibini bir süre sonra maddi anlamda elinin dara düşeceğini ama yakınlarının üzülmesini engellemek adına bu durumu bir süre daha idare edeceğini bildirir. İlerleyen zamanlarda bugünleri arayacak pozisyona gelmek ve rüya sahibinin başının sıkışık olduğu anlarda yardım ettiği insanlar tarafından yalnız bırakılması anlamına gelir. Ev eşyası ev geçindirmek konusunda giderek zorluklar yaşamak, ele geçen paraların ihtiyaçları karşılamaması yüzünden ikinci bir işe başlamak veya borç alarak bir süre daha idare etmek manasına gelir. Elde edilen parayla gider dengesini kuramayan kişinin yaşayacağı can sıkıcı olaylara tabir edilir.

Rüyada Ev Eşyası Almak

Hayatını idame ettirebilmek, eşini, çocuklarını ve anne babasını mutlu edebilmek için varını yoğunu ortaya koyan rüya sahibinin iş konusunda da yoğunlaşacağını, daha çok para kazanmak adına çok fazla mesai yapacağını ve bir süre sonra vücudunun iflas edeceğini, hastalanacağını ifade eder. Ev eşyası alan kişinin borçları artar. Sahip olunan gelirle ödenen paralar arasında uçurumlar olur ve kişi çoğu zaman sorumsuzca davranmasının sonucunu parasal kayıplarla çok ağır şekilde öder.

Rüyada Ev Eşyası Satmak

Yüklerinden kurtulmak için kişinin aile üyelerine sorumluluklarını hatırlatacak bir konuşma yapacağını ve hayatında da, işinde de, yaşadığı yerde de değişikliklerde bulunacağını bildirir. Evli kimseler için eşlerinin fazla para harcamalarıyla ilgili tartışma yaşanacağını, kişinin ailesine ayırdığı bütçeyi kısacağını ve daha tutumlu yaşamaya başlayacağını delalet eder.

Rüyada Ev Eşyası Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı kalabalık bir hayata sahip olmak demektir ve kişi genellikle kendisine ait zaman yaratmakta zorlanır ve bu durum üzerinde bir baskıya neden olur. Yalnız kalmak, yüklerden ve sorumluluklardan uzaklaşmak, sessizlik içinde bir zaman geçirmek ihtiyacının sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!