RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada ev kiralamak, kişinin zengin olmasının, kısa bir süre sonra evlenmesinin, korktuğundan emin olmasının, rahatlığa ve ferahlığa kavuşmasının, eline geçecek çok miktarda mal ve paranın, insanların başına amir olarak atanmasının, izzet, şeref ve ün sahibi olmasının ya da emanete riayet etmesinin habercisidir.

Rüyada Yabancı Bir Ev Görmek

Rüyada yabancı bir eve giren ve orada hiç kimseyi bilmediğini anlayan bir kişinin hastalanacağının ya da uzun bir yolculuğa çıktıktan sonra orada temelli kalacağının işaretçisidir. Bu rüyayı gören kişi gurbete düşer; fakat bir müddet sonra gurbet ellerden tekrar memeleketine ev ailesini kavuşur. Yine bu rüya yeni dostlar edinme, arkadaşlıklar kurma anlamlarına gelir. Rüyasında yabancı bir eve giren ve ordan çıkamayan kişi ölüm tehlikesi atlatır. Eğer evden çıkarsa hastalıktan sonra şifa bulur.

Rüyada Ev Görmek

Ev ile ilgili rüyalar genellikle evin durumuna göre yorulmaktadır. Rüyada balçıktan yapılmış ev helal mal kazanmak ve rahat geçime, kerpiçten yapılma ise haram paraya, geniş ev kolay rızık kazanmaya, küçük ev iş hayatında yaşanılacak zorluklara, sıkıntı çekmeye, karanlık bir ev geçim sıkıntısına ve hastalığa, çok güzel bir ev görmek ahirette mertebenizin büyük olmasına ve dini anlamda yücelmeye yorulabilmektedir.

Rüyada Evin Kapısını Görmek

Rüyada görülen ev kapısı, kişinin dayanacağı ve sığınacağı önemli bir adamdır. Ev reisine, malını kazandığı kişiye, ekmek kapısına da yorulur. Rüyada ev kapısının kırılması, kişinin başına gelecek belalar ve sıkıntılardır. Rüyasında evinin kapısının kaybolduğunu gören kişi, ibadetlerden yüz çevirir, iyilik kapıları kendisine kapanır.

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Rüyasında yeni bir ev görenin her işi yoluna girer ve talihi oldukça artar. Bu rüya evlenmeye, mal sahibi olmaya, yoksulluktan kurtulmaya ve zenginleşmeye, paranın bereketlenmesine , her anlamda mutlu ve mesut olmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Kiralamak İle İlgili Rüyalar;

  1. pinar ucer (29 Ağustos 2016 saat: 07:17)

    Ruyamda üniversiteden arkadaşlarımla ev tutumusuz kardeşim de gelmiş orada yaşıyoruz ama 10 kişiyiz çok kalabalığın ve ev tahtadan küçük bütün kızlar mutlu ama ben eve alisamuyorum evini özlüyorum ama annem ve babama kendimi ispat edebilmek için dönmekte istemiyorum.ama son derece rahatsızim kız kardeşe benle ama o mutlu donmek istemiyor.

  2. aysenur (29 Kasım 2015 saat: 10:13)

    Rüyamda osmanli dönemindeyim ben fakir bi ailenin kızıyım saraydan zengin ama kötü biri bana asık ama ben ondan tiksiniyorum. Annem babam cok hast onlara bakiyorum bide at var o donemde haliyle ben at biniyorum beni seven adam onunla olmam icin cok eziyet ediyo kabullenmiyorum. Sonr kendimi sarayda goruyorum atlarin oldugu yerde ben o donemin askerlerinin giyeceklerini cizmisim tanimadigim biri cok begenmis harika kisa sure de iyi is cikardin diyor bende yanimda duran kahverengi ati seviyorum. Sonra bi adam issiz bi yere beni cagiriyor bende yuzume maske takip gidiyorum beni seven adam takip ediyo. Beni cagıran adam ama tecavuz etmeye calisinca beni kurtariyo ve ben beni seven adami artik istiyorum kabul ediyorum. Sonra bi anda gunumuze donuyoruz annemin arabasindayim anneannem de var annem bana kiralik ev bulmus ruya da calistigim yere yakin ev zemin kat kucuk karanlik annem begenmis ama ben begenmiyorum. Bu ruyayi yorumlayabilir misiniz

  3. selma fidan (15 Ekim 2014 saat: 22:47)

    Bir süredir hep benzer rüyalar görüyorum ama anlam veremiyorum.Hep tainimin daha önce çalıştığım bir yere çıktığını görüyorum .Daha önce orada çalışırken almış olduğum evi sattığım için pişmanlık duyup üzülüyorum çünkü kiralayarak oturduğum evler o sattığım ev kadar güzel görünmüyor bulduğum her ev hem küçük hem de bakımsız oluyor yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,