RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Sahibi Olmak

Rüyada ev sahibi olmak, kişinin gerçek hayatında da bir gayri menkul edineceğine ve mal sahibi olacağına işarettir. Ev aile ve yuva anlamlarına gelir. Bu nedenle rüyasında ev sahibi olan kişi eğer bekarsa yakında evlenir ve istediği hayata sahip olur. Evli kişiler içinse bu rüya aile huzura işarettir. Aslında böyle bir rüya genellikle evin şekline ve durumuna göre yorumlanmaktadır. Rüyasında geniş ve ferah bir eve sahip olduğunu gören kişi, zengin, her yönden iyi ve kişinin istediği gibi bir kimse ile evlenir. Dar ve pis evler ise evlilik hayatında baş gösterecek sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada birkaç eve sahip olduğunu gören kişi büyük bir zenginliğe ulaşır ve maddi tüm sorunlarını çözer.

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyasında istediği güzellikte bir ev satın aldığınızı görmeniz, arzu ve isteklerinizin gerçekleşeceğine ve bu dünyada mutlu, huzurlu bir yaşam süreceğinize işarettir. Rüyada ev satın almak genellikle dünyalıktır. Bu rüya dünya hayatının süslerine ve zevklerine delalettir. Rüyada görülen ev genellikle kişinin yaşamının bir sembolüdür. Bu nedenle gördüğünüz ev ne kadar konforlu ve lükse ise gerçek hayatta da o kadar güzel ve rahat bir yaşama kavuşursunuz.

Rüyada Ev Satmak

Rüyasında kendisine ait bir evi satan kişinin elinden malı ve para gider. Bu rüya, maddi anlamda zorluk yaşamaya ve çeşitli sıkıntılar çekmeye işarettir. Rüyada evini satıp daha güzel bir ev aldığını görmek ise bir durumdan daha iyi bir duruma geçmeye delalet eder.

Rüyada Ev Sahibi Olmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ev sahibi olan kişi gerçek hayatında mala ve mülke değer veren; genellikle maddiyatı önemseyen bir karaktere sahiptir. Bu rüya iç dünyanızdaki hırsların ve gösteriş merakınızın da yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Sahibi Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Lara (15 Temmuz 2016 saat: 13:31)

  Arkadaşlar lütfen okuyun öncelikle.Ben bim’e gidiyordum annem ile.Orda bi afiş aşmışlardi.Bir mat. Sorusu idi. Bu soru şu şekildeydi (×20)=4 bi bu soru için herşeyi yapmıştık herşey tamamdi işlemler falan.Neyse sonra bim e girip alışveriş yaptık çözmeye çalıştık. Ama çözemedik.Sonra bim denn çıktık.Neyse sonra tekrar geldik bim e yine soruyu çözemedik annemle. Süre az kalmıştı. Ama biz hala çözemedik. Süre bitmişti. Ben ağlamaya başladım annem de ağlıyor du ama bana ağlama diyodu. Neyse biz kasiyerin oraya gittik kasiyer anahtarları ve evin resimlerini dağıtıyor du. 11 ev vardı 11 evin anahtarlarını dağıtıyor du. Bende bakarak ağlamıştım. Kasiyer ara ara bana bakıyordu. Annem babamın her cts. 400 tl aldığını söyledi ve internetten eski evlerin fotosu kasiyere gösteriyodu ve kiranin 300 tl olduğunu , geriye 100 tl kalınca eve yetmediğini söyledi kasiyerde bunun üzerine bize ev verdi.
  ***NOT*** = Ben 13 yaşındayım babam maaşında 600 tl alıyor. Fakat ev kira olduğu için 350 kiraya gidiyor. Geriye kalanlarida yarısı borçlara ( BORCUMUZ AZ ). evimiz 1. Kat sadece rutubeti çok ama biz 2. Kata taşınacaz bekliyoruz. LÜTFEN YORUMUMUN TABİRİNİ YAZINIZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM :)

 2. narinkaya (15 Kasım 2015 saat: 11:12)

  Ruyamda evim oluyordu uzak bir yerde yagmur yaginca tavandan iceri yagmur suyu doluyordu ve kendimi o evde cok huzursuz hissediyordum ev eskiden yasadigim mahalledeydi ve o eve arada gidip kontrol ediyordum her gittigimde bir an once cikmak istiyordum sanki esim gelip beni orada gorse kizacakmis gibi hissediyor ve hemen cikiyordum.evin etrafi bostu cok otede bir tane ev vardi ve iceride bir kadin yalniz yasiyordu.

 3. aşlar altuntaş (01 Mayıs 2015 saat: 23:25)

  Ruyamda çekilişle ev sahibi oluyorum işlemlerin gerceklesmesi icin masa başında beklemeye aliyorlar beni gördüğüm ev uzun mutfakli 1+1 gibi duruyordu ve kafamdan nereye ne esya koyacağımı planliyordum buraya nasıl sıgarım tarzında şeyler geçiyordu aklımdan bana evi gezdiren adam eger istemiyorsan baska birine gostermek istedigini söylüyordu evi istedigimi soyledim ve beklemem gerektigini islemleri hazırladığını soyledi

 4. nuri taşar (15 Aralık 2014 saat: 17:24)

  Ruyamda çekilişle ev sahibi oluyorum jeton gibi birsey evin benim oldugunu belli ediyor ve o jetonu rast gele evin icine atıyorlar kim bulursa onun oluyor ev ve bir maymun çıkıyor o jetonu kalabalıgın icinde buluyo bana getiriyo cok seviniyorum ev benim oldugu icin ve eşimle evin icini geziyoruz bazı değişiklikler yaparız diye gözden geçirilmesini düsünüyoruz lutfen bu ruyayı bana yorumlarmısınız ayrıca ben kiracı olan 3 cocugu olan biriyim 14 ve 9 yaşında 2oglum 17 yaşında 1 kızım var kızımla birlikte tekstilde çalışıyorum eşim ev isleri ve okuyan 2 oglumla ilgileniyor yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,