RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak, rüya sahibinin büyük hedefleri ve amaçları olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatını kendi menfaati doğrultusunda şekillendirdiğine, geleceği için büyük ve güzel düşünceler taşıdığına, yaşamının hiçbir anını dahi boşa geçirmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada ev satın almak, rüya sahibinin yarınları için taşıdığı beklentilere uygun adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Ev Satın Aldığını Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığında arzu ettiklerini gerçekleştireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki engelleri kaldırmayı başaracağına ve bu sayede hayallerine çok daha yakın duracağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada Ev Satın Almak İstemek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da elde etmek istediği bazı dünya mallarının olduğuna işaret eder. Kişinin malını arttırmak ve hayatını çok daha konforlu bir hale getirmek için çalıştığına, bu konuda da çok istikrarlı ve kararlı olduğuna yorulur.

Rüyada Yazlık Ev Satın Almak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü, yoğun, stresli ve zor günlerden uzaklaşmak istediği anlamına gelir ve rüya sahibinin bunun için bazı niyetleri olduğuna alamet eder. Bir yandan da kişinin gözünün yükseklerde olduğuna, işlerini büyüterek çok daha varlıklı biri olmak istediğine tabir edilir.

Rüyada Yeni Ev Satın Almak

Bolluk, bereket, zenginlik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibi için şans olarak açıklanır. Kısmet almaya, ferahlığa ermeye, kurtuluşa ve şifaya kavuşmaya delalet eder. Bu rüya, güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Ev Satın Almak

İyi bir rüya olduğu söylenemez ve rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına, kısmetsizliğe, mutsuzluğa ve hastalığa rivayet edilir. Kişinin işlerinden yana aradığını bulamayacağına, üzüleceğine ve kötü bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,