RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Süpürmek

Rüyada ev süpürmek, maddi zarara uğramaya, gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalıp hem vakit hem de nakit kaybetmeye delalet eder. Rüyasında ev süpürdüğünü gören kişi iflas eder ve evine haciz gelir. Geçimini bir süre elinden kalan eşyaları satarak sağlamak zorunda kalır. Büyük şanssızlık ve uğursuzluktur. Kısmet kapılarının uzunca bir süre kapanması anlamına gelir.

Rüya sahibi öylesine zor günler geçirecektir ki bugünleri atlattıktan sonra artık ölmeyeceğine ve bir daha batmayacağına inanacaktır. Rüyada ev süpürmek bazen yardımcı ile tabir edilir. Bu yardımcı sekreter olabilir, danışman, avukat ya da uşak da olabilir. Yani rüya sahibi için işlerini kolaylaştıran bir kişiye işaret eder.

Rüyada Ev Süpürdüğünü Görmek

İşlerin aksi şekilde ilerlemesine, evdeki hesabın çarşıya uymaması nedeni ile rüya sahibinin malından ve parasından kaybetmesine, büyük bir maddi açık vermesine delalet eder.

Rüyada Başkasının Evini Süpürmek

Yapılan işten para kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin evini süpürdüğü kişi sayesinde iş sahibi olmasına ya da para kazanmasına tabir edilir.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüya sahibinin içinde yaşadığı şartlardan daha iyi şartlara kavuşmasına ve rahat içinde yaşamasına tabir edilir. Aynı zamanda mekân değişikliği anlamına gelir. Rüyasında ev temizlediğini gören kişi oturduğu semtten taşınmaya karar verebilir.

Rüyada Halı Görmek

Varlık sahibi olmaya ve varlıklı kişilerle oturup kalkmaya işaret eder. Rüya sahibi zenginliğe kavuşup çevresini genişletecek ve kendisi gibi zengin kimselerle dostluk edecek demektir.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüya sahibinin sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmasına bunun için de şükretmeyi unutmamasına yorulur. Rüyasında halı yıkadığını gören kişi sahip olduklarının kıymetini bilip, rızkının bol olmasından dolayı Allah’a her gün şükran duyar.

Rüyada Ev Görmek

Gelecekle tabir edilir, rüya sahibinin yarınlarında kendisi için büyük hayır ve mutluluk vardır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,