RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Taşımak

Rüyada ev taşımak kişinin şu anda içinde bulunduğu yaşam koşullarından sıkıldığına ve artık değişiklik ve yenilik yapmak istediğine işaret ettiği gibi aynı zamanda kişinin mekân değişikliği yapacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibi yeni bir eve taşınabilir, başka bir şehre yerleşebilir, ya da başka bir ülkede yaşamaya karar verebilir. Rüyasında evini taşıdığını gören kişi yeni bir iş görüşmesi yapacak ya da yeni iş teklifleri alacaktır.

Rüyada Evi Taşımak

Rüyada ev taşımak kişinin hayatında yapacağı yeniliklere işaret eder.

Rüyada Taşınmak

Rüyada taşındığını gören kişi yeni bir ev alabilir ya da yeni bir işe girebilir.

Rüyada Eşya Taşımak

Rüyada eşya taşıdığını gören kişi dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacak, esenliğe ve rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Ev Almak

Rüyasında ev satın aldığını gören kişi çok hassas olacağı bir döneme girecek, her şeye kolayca alınacak ya da kolayca ağlayacak demektir. Rüyada ev almak aynı zamanda kişinin düşüncelerini de açıkça ifade etmesi anlamına gelir.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek hayırlı rüyalar arasındadır, kişinin hayatında meydana gelecek olan güzel ve yeni gelişmelere ve mutlu olacağı günlere işaret eder. Rüyada ev görmek aynı zamanda cennet ve cehennem ile tabir olunur.

Rüyada Yazlık Görmek

Rüyada yazlık ev gören kişinin uzun zamandır bir tatil hayali olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bağ Evi Görmek

Rüyada bağ evi görmek müjdeli ve güzel haber almak anlamına gelir.

Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek

Rüyada deniz kenarında ev görmek kişinin yüksek standartlarda bir hayat sürmek istediğini, bunun içinde çok çalıştığını delalet eder.

Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada dağ evi görmek planları ve projeleri hayata geçirmek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Taşımak İle İlgili Rüyalar;

 1. dürdane (07 Mart 2014 saat: 11:01)

  rüyamda bir süredir görüşmediğim bir bayan arkadaşım ıssız bir yerde dağ eteğinde sadece bir tane ve sarı renkte boyanmış yol kenarında kocaman bir eve götürüyor beni ve evi yeni aldıklarını söylüyor. evin arka tarafında kocaman bir mezarlık görüyorum ve ona burada yaşamaktan korkmuyor musun diye soruyorum. yolun alt tarafında ise deniz var deniz kenarını görüyorum ve ben evimi deniz kenarında isterim diyorum sonra annemin evi topladığını görüyorum başka bir eve taşınacakmışız.
  bu rüyadan etkilendim sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz ailece yorumlarsanız sevinirim.

 2. Belgin Aras (27 Şubat 2014 saat: 09:21)

  Kısaca anlatayım, yatmadan önce bende cennete gideyim oraları göreyim diye düşündüm ve uyudum. rüyamda birileri evimi yükliyip taşıyolar yeni evime.ama ben bilmiyorum nereye nasıl bir eve gideceğimi.
  Sora bir caddeye geliyoruz sırayla güzel güzel 2, 3 katlı evler var.öndekini ve birinci katını gösteriyor bir adam.tam köşe daire. diğer evlere bakan taraftada daire var. inşllah bu öne bakandır benimki diyip adama bakıyorum .adam gülümseyerek git bak der gibi bakıp gidiyor.yukarı çıkınca her iki daireninde kapıları açık içirden arka balkona çıkıyorum ordaki kapılarda açık ve her iki dairedede çok aydınlık ışık. hepsi benim dairem.çok güzzel çok seviniyorum
  Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,