RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Toplamak

Rüyada ev toplamak, hayatına çeki düzen vermek için uğraşıldığını, kişinin yolunda gitmeyen bazı durumlara karşı ne yapacağını oturup düşüneceğini ve yeni kararlar alacağını bildirir. Bu rüya aile reisinin hane halkıyla beraber oturup konuşacağını ve yaşamlarını düzenleyecek yeni öneriler sunacağını, hep birlikte, el ele sorunların üstesinden gelineceğini bildirir. Ev toplamak evli kimselerin eşleri ile aralarında kırgınlığa veya üzücü konuşmalara neden olan bazı konuların aydınlığa kavuşturulacağını ve böylece aradaki buzların eriyip, ev içinde yeniden mutlu ve huzurlu bir ortamın hüküm süreceğini de bildirir. Ev topladığını gören bekar bayanlar kalabalık ailesi olan bir eşe sahip olurlar. Aynı zamanda çok sayıda çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada Ev Temizlemek

Kişinin yaptığı bir hatadan dolayı özür dileyeceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine tabir edilir. Ev temizlediğini gören kimseler ailelerinden kaynaklanan sıkıntıları çözerler. Bu rüya ev taşımak veya yeni bir ev bakmak anlamına da gelir. İş konusunda kişinin bir türlü çözemediği bir konuda yardım görerek kısa süre sonra o sorundan kurtulacağına ve sabrı neticesinde istediği başarıyı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Eşya Toplamak

Kişinin çok sevdiği bir ortamdan ayrılmak zorunda kalacağına ve yeni bir çevreye gireceğine alamettir. Eşya toplamak aynı zamanda alınan bir karar neticesinde kişinin yaşadığı yerden uzaklaşarak bambaşka bir yere taşınacağını da işaret eder. İş değiştirmek veya yeni bir proje nedeniyle başka şehre, ülkeye gitmek anlamına da gelir.

Rüyada Ev Toplamanın Psikolojik Yorumu

Hayatına yön vermek için bazı durumlardan fedakarlık yapmak zorunda kalan kimselerin iç sıkıntılarını ve çelişkide kalışlarını yansıtır. Ev toplamak sembolik olarak iyileştirilmeye çalışılan yaşam koşulları ve kişiyi bunaltan durumları yok etmek için uğraş vermesi olarak da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,