RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Yapmak

Rüyada ev yapmak, ununu elemiş, eleğini asmış kendini şehir hayatından kurtararak bir sahil kasabasına yerleşip orada huzurlu yaşama vermiş kimse ile tabir edilir. İkinci bir ev anlamına gelir. Rüya sahibi yıllarca yaşadığı keşmekeş kalabalıklardan, insan yığınlarından, korna sesinden, araba egzozundan bıkmış kendini hep kavuşmak istediği dingin ve doğal yaşama vermiş demektir. Rüya sahibi için, herkesin aradığı ama çok az kişinin yaşadığı bir huzuru bulduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi bu yeni hayatından çok memnundur, hayatın yaşanmamış güzelliklerine sahip olmanın tadını çıkarıyor ve gününü gün ediyor demektir.

Rüyada Ev Yaptığını Görmek

Rüya sahibi yeni bir eve sahip olacak ve kendi ailesini kuracak demektir. Aynı zamanda bağ, bahçe ve toprak sahibi olmaya ya da bunlarla uğraşmaya delalet eder.

Rüyada İnşaat Görmek

Alınmış yeni kararlar ve atılacak yeni adımlar olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi istediği ve rafa kaldırdığı işleri teker teker gerçekleştirmeye başlayacak diye tabir edilir.

Rüyada Ev Görmek

Mutluluk ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin aradığı aile sıcaklığı olarak da değerlendirilir. Rüyasında ev gören kişi, güvende olur, kazalardan ve belalardan korunur.

Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyada ev yaptırdığını gören kişi, ortak bir iş yapacak ve bu işten karlı çıkacaktır. Hayırlı kimselerle bir araya gelerek yeni kararlar alıp yeni projelere devam edecektir.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev aldığını gören kişinin şu sıralar kafası bir hayli karışmış demektir. Uzun zamandan beri zihni bazı işlerle bulanmış ve dalgın gezer olmuş diye tabir edilir.

Rüyada Ev Satmak

Rüyasında ev sattığını gören kişi hayat felsefesinden sıkılmış ve kendisine yeni bir hayat felsefesi edinmek için arayışa girmiştir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!