RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyada ev yaptırmak, kişinin dünyalığına veya gerçek hayatta sahip olacağı nimetlere işarettir. Böyle bir rüya gören kimse eğer bekarsa evlenir değilse yakın zamanda ailesi ile birlikte yüklü miktarda bir mal sahibi olurlar. Rüyada altından bir ev yaptırmak güzel yorumlanmaz. Bu rüya kişinin günah işlemesine veya geçimini hayırlı olmayan yollardan kazanmasına işarettir. Rüyada kerpiçten ev yaptırmak elinize haram bir malın geçmesine, taştan bir ev yaptırmak güç ve kudret sahibi olmaya, çamurdan ev yaptırmak temeli olmayan sözler vermeye veya kişinin karakterinin zayıflığına yorumlamaktadır.

Rüyada Büyük Ve Güzel Bir Ev Yaptırmak

Rüyasında oldukça gösterişli, büyük ve çok güzel bir ev yaptıran kimse, dünya hayatında oldukça güzel nimetlere kavuşur. Bu rüya bazen de sizin için hayırlı olacak, güzel ve ahlaklı bir kimse ile evlenmenize ve birlikte güzel bir yuva kurmanıza işarettir. Rüyada eski ve yıkık bir evi onardığını görmek, üstünde durmadığınız ve önemsemediğiniz bazı konularda hiç beklemediğiniz başarılar alacağınıza veya ummadığınız yerden büyük bir menfaat sağlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Yaptırdığı Evin Çöktüğünü Görmek

Rüyada yeni bir ev yaptıran ve daha sonra bu evin çöktüğünü gören kimse, umut bağladığı bazı konularda hayal kırıklığı yaşar. Bu rüya bazen de çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu alamamaya, boş işlerle uğraşmaya, kendisine faydası olmayan işler peşinde koşmaya işarettir. Rüyada evinin çöktüğünü görmek ise, aile arasında çıkacak huzursuzlukların veya eşler arasındaki kavgaların habercisidir.

Rüyada Ev Yaptırmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ev yaptırmak, içinizdeki güzel bir evde yaşama isteğinin ve özellikle küçük, kötü evlerde oturanlar için mekan değişikliği arzusunun bir tezahürdür. Bu rüya bazen de insanın, yapmak istediği değişikliklerin veya bulunduğu yerden ayrılarak daha güzel bir mekana taşınma dileğinin dışa vurumdur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Yaptırmak İle İlgili Rüyalar;

 1. selin (11 Mart 2016 saat: 07:03)

  ruyamda esra erol evimizi yaptırı yordu evimizi boytı yordu koltuk alıyorduruyada esra erolu gördüm diye hemen kısmetim varmış ama ben dah 8 yaşındayım dedikleri çok ayıp birşey o yüzden ben okula gitcemytujg87so9gcudhdtduycyctctctcrrz hcjvovtzrxv44 ıf98d98d9fyfyfy csu9sfu9cyc 76sw78gerçek adım emine tovbjvvofucjoassosv ıfuvıd00souv7rııvıddyc7cıc8cycyhcyyvyvyy 7d87yd6d6666s8s8d7d87d8 dyyycycufuf8f8f9f8duduuvj fhvfvfjvvoıgpogovjojlo9fıuujuuoıcjcjcucujıxıcjx fjcjcjıuewyfıweyqf8w8p31h13d5ovvo00vo0ıv0vv0v ıkgvkgvgır9ıfıfıg9g9g9h8ıgjhhvhvhj j kococo ıcııvuvuvucıxıxoxoxoxıcjcj jfjvıvıvıvj ıcvıuvxj8 7ojgra0v8ufdıgyugr8uf fvhdkjvhjfkhgurkwcnuyn ny

 2. Hatice (05 Mayıs 2015 saat: 08:07)

  Rüyamda oturduğum evin dışındaki ahşap süslemeler tamamen sökülmüş sözde dış cephe yenilenecekmiş.( gerçektede safranbolu evlerinin modernize edilmiş halinde bir evde oturuyorum)
  Evin dışı renksiz ve beton sıva renginde(gerçekte oturdugum sitede blokların dış cephe rengi sarı mavi turuncu beyaz yani renk renk)

 3. sadiye (16 Mart 2015 saat: 09:07)

  Rüyamda ablamların evi yıkılıyor. Onun yerine yeni ev yapacaklar. O sırada ablam köfte yapıyor olsun diyo maddi durumum iyi olmasada yapıcam diyo. Küçük kaynınıda görüyorum. Acaba bu rüya ne anlama geliyor…. Çok teşekkürler iyi çalışmalar…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,