RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Yıkılması

Rüyada ev yıkılması çok büyük uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine rivayet edilir. Kişinin tüm hayatının alt üst olacağı ve yaşamının adeta bir kâbusa döneceği ile yorumlanır. Rüya sahibi şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü zamanlardan geçecek, üzülecek, mutsuz olacak, gözyaşı dökecek ve kedere düşecek demektir.

Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

O kişi hakkında alınacak çok üzücü bir habere rivayet edilir. Rüyada evinin yıkıldığı görülen kişinin çok acı bir olay yaşayacağına ve çevresindekilerin o kimsenin yaşayacağı musibet için çok üzüleceğine ve yıkılacağına alamet eder.

Rüyada Evinin Yıkılmış Olduğunu Görmek

Bir kimse eğer rüyasında evinin yıkıldığını görürse o kişinin aile içindeki dirliği ve düzeni bozulacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hane içinde büyük sıkıntılar çekeceğine, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına ve tüm aile fertlerinin huzurunun kaçacağı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Evin Yıkılıp Yeniden Yapılması

Rüyayı gören kişinin yaşadığı kısmetsizliğin, şanssızlığın ve başarısızlığın geçici olacağına fakat rüya sahibi için bu dönemin yıpratıcı ve üzücü geçeceği anlamına gelir. Kötü günlerden sonra rahata ermeye, düze çıkmaya ve mutluluğu yakalamaya yorulur ve kurtuluş olarak kabul edilir.

Rüyada Depremde Ev Yıkılması

Manevi anlamda yaşanacak çöküşe ve yıkıma işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatındaki performansının düşeceği, maddi zararının büyük olacağı, bu nedenle de borçlanacağı ve bunun bütün psikolojisini olumsuz etkileyerek kişiyi mutsuz, üzgün ve stresli yapacağı ile tabir edilir.

Rüyada Bina Yıkılması

Dert, keder, üzüntü, sıkıntı, meşakkat olarak açıklanır ve rüyayı gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ev Yıkılması İle İlgili Rüyalar;

 1. hulya (14 Ekim 2014 saat: 08:15)

  arkadasim ruyasinda bize geldigini sonrada depremin oldugunu ve evimizin yikildigini gormus.cok guzel bir evimiz varmis sonra beni ariyomus ama bulamiyomus oglumu ve kizimi alip kendi evine goturmus esimde gidip cocuklarimi istemis ondan arkadasimda sen bakamazsin deyip vermek istememis biraz tartismislar sonra esim arkadasima o zaman biz evlenelim cocuklara beraber bakariz demis. simdiden tesekkurler.

 2. mustafa çürük (07 Ekim 2014 saat: 00:13)

  Rüyamda babam evin üstünü kırıyor yıkacakmış yeniden yapacakmıs ama kırarken gördüm henüz yaparken görmedim uyandım babamla aynı evde oturmuyoruz acaba ne anlama geliyor bu arada babamla biraz darğınız. Acaba ne anlamı var merak ediyorum iş yerimde biraz borcum var umarım hayırlara gelir. Kac gunde haber verirsiniz acaba birde surekli kisa diye boyle uzattim

 3. Buğra (01 Ekim 2014 saat: 02:16)

  Cok büyük bir evdeyiz evin içinde annem babam kiz ve erkek kardeşim annemin dayisi tanimadigim bi akraba ve ananem – ananemin kardesi var; ama ev o an evde olan kimseye ait degil bambaska birinin. Bir süre bir arada duruyoruz ama sonra herkes bir odaya dağılıyor yanlarina gitmeye calisiyorum fakat nafile. Sonra buyuk annemi goruyorum (ki su an ağır hasta yasama olasılığı az) iyi gibi görünüyor. Birden çalıştığım yerdeki müdürüm geliyor Biseyler le ugrasirken bi sesler duyuyorum bagirma seklinde sonra ben ve herkes icindeyken ev yıkılıyor. Ben çıkıyorum enkazın icindeb eve gidiyorum herkes hicbisey olmamış gibi orda.bu evde mutfakta annem – ananem – büyük annem var heo bisey demeye çalışıyorum ama olmuyo en sonunda tam diyecekken agzimdan bi kac tel saç cikiyor.bir sonraki donemde sac teli buyuk bi tomar cikartiyorum ve bakıyorum ki anneme ait o sac. Lutfen amail ile cebap yazın çok tesekkurler

 4. yusuf (20 Mart 2014 saat: 09:10)

  ruyada inşaat firması olan bir tanıdığımın yeni yapmış old.inşaatının onlar ailece içindeyken birden yıkıldığını gördüm.koşarak evlerine doğru yöneldiğimde bir kişinin rahatsız old. ama daha sonrabaşka evde iyileştiğini gördüm ama tuglaları bile yeni örülmüş bir inşaatın bir anda yıkılması beni rahatsız etti bu beni ne kadar etkiler benimle ilgisi nedir??doğrusu merak ediyorum

 5. elif (20 Şubat 2014 saat: 13:28)

  ruyamda bıslet surerek yıkılmıs evlere bakmaya gıdıyorum bır mahallede bütün evleri devlet yıkmış.uzuluyorum ayrı oldugum esımın evıde yıkılmıs o evde ne hatıralarım gecti diye üzülüyorum .orada duruan bırısıne soruyorumki evlerı yıkmıslar ama yenısını yapınca gelıcekler ama demi dıyorum adamda bana evet gelcekler dıyor.yıkılan ev ayrı oldugum esım ve annesının yasadıgı evmıs.yorumlarsanız sevınırım tesekkurler

 6. Hülya (28 Ocak 2014 saat: 11:47)

  Rüyamda rahmetli annannemin evinin önündeyiz çalıştıım kurumun müdürü yanımda evin çatısı değil ama bahçe içindeki bir kulübenin çatısı yanmaya ve ardından yıkılmaya başlıyor. Önce alev sonra alevlerin közlerini görüyorum. Müdürümle birlikte oradan uzaklaşıyoruz. Sonra annannemi rüyamda evinde namaz kılarken görüyorum, rahmetli babamı ve dedemi görüyorum onlara sarılıyorum, çok karışık bir rüyaydı lütfen yorumlar mısınız. Teşekkür ederim. Ayrıca başkasının elinde kocaman bir çanta içinde bir sürü altınlar görüyorum bilezikler her çeşit altın ne demektir acaba. Çok teşekkür ederim.

 7. betüş (29 Aralık 2013 saat: 09:46)

  rüyamda köpek sürüsü gördum. ben br yere yetişmeye çalışıoyrdum. barıkatları geçen köpek sürüsü bana ve çevremdekilere doğru kosmaya başladılar. biz de koyun sürüsünün arasına girdik. ve köpekler bu defa koyunlara saldırmaya başlayınca biz de çatlak bi eve girdik. ve ev biz içindeyken yıkılmaya başladı. ben kurtuluyordum. ama evin içinde bir sürü insan vardı. . onlar da daha sonra cıkmaya başladılar. daha sonra bir insantopluluğu gördüm. ve kız kardeşimi de o topluluğun arasına koydu annem. sonrasında kız kardeşim kayboldu. arayıp bulamadık.. tabi ben kardeşimi arayınca köpek sürüsünden tek tük kalanlar da karşıma çıkmaya devam ediyordu.
  bunlar ne anlama geliyor. bana açıklar mısınız
  teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,