RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ev Yıkılması

Rüyada ev yıkılması çok büyük uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine rivayet edilir. Kişinin tüm hayatının alt üst olacağı ve yaşamının adeta bir kâbusa döneceği ile yorumlanır. Rüya sahibi şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü zamanlardan geçecek, üzülecek, mutsuz olacak, gözyaşı dökecek ve kedere düşecek demektir.

Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

O kişi hakkında alınacak çok üzücü bir habere rivayet edilir. Rüyada evinin yıkıldığı görülen kişinin çok acı bir olay yaşayacağına ve çevresindekilerin o kimsenin yaşayacağı musibet için çok üzüleceğine ve yıkılacağına alamet eder.

Rüyada Evinin Yıkılmış Olduğunu Görmek

Bir kimse eğer rüyasında evinin yıkıldığını görürse o kişinin aile içindeki dirliği ve düzeni bozulacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hane içinde büyük sıkıntılar çekeceğine, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına ve tüm aile fertlerinin huzurunun kaçacağı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Evin Yıkılıp Yeniden Yapılması

Rüyayı gören kişinin yaşadığı kısmetsizliğin, şanssızlığın ve başarısızlığın geçici olacağına fakat rüya sahibi için bu dönemin yıpratıcı ve üzücü geçeceği anlamına gelir. Kötü günlerden sonra rahata ermeye, düze çıkmaya ve mutluluğu yakalamaya yorulur ve kurtuluş olarak kabul edilir.

Rüyada Depremde Ev Yıkılması

Manevi anlamda yaşanacak çöküşe ve yıkıma işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatındaki performansının düşeceği, maddi zararının büyük olacağı, bu nedenle de borçlanacağı ve bunun bütün psikolojisini olumsuz etkileyerek kişiyi mutsuz, üzgün ve stresli yapacağı ile tabir edilir.

Rüyada Bina Yıkılması

Dert, keder, üzüntü, sıkıntı, meşakkat olarak açıklanır ve rüyayı gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,