RuyaTabirleri.com

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada evde deprem olduğunu görmek, evli kişiler için eşleriyle alakalı dedikodular duyacaklarına veya bir aldatma olayıyla karşılaşacaklarına, aile birliğini kökünden sarsacak olayların yaşanacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına yorumlanır. Kişinin evinde deprem olduysa ve tüm duvarlar yıkıldıysa bir boşanma veya ayrılık hadisesinin yaşanacağına da delalettir. Genellikle iyiye yorulmaz ve mevcut yaşam koşullarının tamamen değişeceğinin, bu değişimin kişinin özel hayatında meydana geleceğinin ifadesidir. Kavgaların ve tartışmaların hız kesmeden devam etmesi neticesinde eşler arasında iplerin kopacağını, kişilerin kendi kararlarını alırken kimseye danışmayacaklarına ve başlarına buyruk hareket etmelerinden ötürü sorunların çözülemeyeceğini delalet eder. Aile hayatı hakkında yapılan pek çok dedikodunun kişinin kulağına gelmesiyle üzüntülü günler geçireceğini de bildirir.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Yakın tanınan, sevilen birinin evli ise eşinden ayrılmasına veya boşanma haberinin alınmasına delalettir. Rüya sahibini de etkileyecek olan bazı hadiselerin yaşanacağına, kötü duruma düşen tanıdıklara el uzatıp, yaralarını sarmaya çalışmaya yorulur. Ortaklı veya başka kişilerle beraber çalışılacak bir projenin iptal olmasına, seyahatlerin ertelenmesine de işaret eden rüya, bu dönemde yapılan planların tutmayacağını ve kişinin hiçbir konuda yakın zamanda acele etmemesinin hayrına olacağına delalettir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Hayırlı bir rüya olmasa da, her şerde bir hayır vardır sözüne binaen başa gelen olumsuzlukların yeni başlangıçlara neden olacağını da ifade eder. Niyet edilen işlerin olmayacağına veya yarım kalacağına, kısmetlerin azalacağına, borçlara ve iflasa, kişinin başına gelecek pek çok felakete yorumlanan rüya, kişiye itikat konusunda daha sağlam olması gerektiğini de öğütler.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatından memnun olmayan, yaşadığı ortamı, beraber olduğu insanları benimsemekte zorluk çeken ve sürekli bir değişim isteyen kişilerin ruh hallerini ifade eder. Yeniliklerin ifadesi olduğu gibi, kişinin kendisini güçsüz hissettiğinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!