RuyaTabirleri.com

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek, çok yakınınızda bulunan hilekar ve sinsi bir düşmanınız olduğunun göstergesidir. Bu rüya evinize girip çıka, sizin malınızdan yiyen, yüzünüze gülen fakat arkanızdan iş çeviren bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmanını ya akrabalarınız içinde a da çok yakın arkadaşlarınız arasında bulunduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada evden fare çıktığını görmek, bahsi geçen kişinin sizi terk etmesine veya sizinle uğraşmayı bırakmasına işaret eder. Rüyada evin deliğinden fare çıkması, ailenizin içinde bulunan kötü düşünceli bir kimseye, bu kişinin size olmasa bile başka insanlara fena şeyler düşündüğüne delalet eder.

Rüyada Evde Fare İle Konuşmak

Rüyasında evinde bulunana fare ile konuşan kişi, düşmanı ile dost olur ve onunla vakit geçirir. Fare ile olumlu ve güzel konuşmalar sizin ve onun arasında geçecek güzel münasebetlere veya o kimsenin size karşı kötü düşünceleri bırakmasına; kötü konuşmalar ise düşmanlık derecesinin artmasına veya ondan göreceğiniz bir kötü söze ve dedikoduya yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada görülen fare ölüsü hiçbir şey yapmadan düşmanınızın kendi kendini yok etmesine ve hiç zarar görmeden tüm şerli durumlardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada evde fare ölüsü gören kişi, akrabalarından birtakım kimseler ile görüşmeyi keser veya bulunduğu yeri terk ederek herkesten uzaklaşır. İş yerinde fare ölüsü görmek sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen bir düşmanın şerrinden emin olaya işarettir. Rüyada fare öldürmek düşmana galip gelme anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Fare Görmenin Psikolojik Tabiri

Özellikle fare fobisi olan ve farelerden korkan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Bilindiği gibi bilinçaltımızdaki birçok şey rüyalarımızda su yüzüne çıkar. Bu nedenle evde fare görmekten korkan veya farelerden tiksinen kişiler genellikle bu rüyaları görmektedirler. Bazen de bu rüya içinizde taşıdığınız birtakım korkuların yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!