RuyaTabirleri.com

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek, yakınlarınızda bulunan hırsız ve fesatçı bir adama işarettir. Bu rüya yakında böyle bir kimse ile karşılaşacağınıza veya bu şekilde bir adamla uzun süredir vakit geçirdiğinize yorumlanmaktadır. Rüyada evde kedinin yanı başında olduğunu görmek bu hilekar adamı size çok yakın olduğunu gösterir. Rüyada evde yatağında kedi görmek, ahlaksız bir kadınla evlenmeye veya evliler için eşi ile aralarında çıkacak birtakım problemlere yorumlanır. Rüyada evde kedinin fare kovalaması, iki düzenbaz kimsenin birbirine düşmesine veya kötü insanların bir arada bulunmasına işarettir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldüren kişi, fesat bir hırsızı yakalar veya yakalanmasına vesile olur. Evinde kedi öldüren, akrabalarından kötü kimselerle ilişkiyi keser veya farklı bir yere taşınarak oradan uzaklaşır. Kedi öldürmek, kişinin yanlışlarından ve hatalarından dönmesine, doğru olana erişmesine, günahlardan sakınmaya veya tövbe etmeye işarettir.

Rüyada Kedinin Bir Şeyler Yemesi

Rüyada kedinin bir şeyler yediğini görmek, hırsızın çalacağı mala ve paraya yorumlanır. Eğer kedi sizin evinizde bir şeyler yemişse çaldığı malzeme sizin evinizden çıkar. Sokakta bir şeyler yiyen kedi, toplum içinde nifak sokan ev insanların arasını bozan fesat bir kimsedir. Kedinin fare yemesi, kötü bir düşmanı yine kalbi bozuk bir kimsenin etkisiz hale getirmesine veya iki düşmanının birbirine düşmesine işaret eder. Rüyada kedinin peynir yediğiniz görmek kişinin kalbindeki kötülüklerden kurtulmasın ve tövbe etmesine yorumlanırken; kedinin süt içmesi ise düşmanınızın iyilik yapmasına veya insanlara yardım etmesine işarettir.

Rüyada Evde Kedi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada evde görülen kedi, çevrenizden size ulaşan sıkıntılar içinde boğulduğunuzu ve kimin düşman olduğunu bilememenin verdiği endişe ve korkuyu taşıdığınız gösterir. Bu rüya bazen de gören kişinin iç dünyasındaki karışıklığı ve iç çatışmaları yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Kedi Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Evde Kedi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. adem (14 Aralık 2016 saat: 02:38)

  rüyalarımı hep yanlız görürüm başka kimse olmaz genelde böyle gelelim rüyaya eve geldim içeri girdim kardeşimin yatağının üstünde yorganım var ve yorganın altında bişey var yorganı açıyorum kedi bi sağa bi sola zıplayıp sonra duvara tırmanıp camdan dışarı çıkıyor ben camı kapatıyorum o anda kedi içeri girmek istiyor engelleyip camı kapatıyorum ama camın yanında bi delik var kedi başını ayaklarını ordan sokup içeri girmeye çalışıyor.sonrasinda korkmaya başlıyorum evden üstüme gelen gorunmeyenler sanki bana dokunuyolar sanki nefesim kadar yakınlar gibi oluyorum pantolonumu alıyorum kemerim yok montumu alıyorum başka bişey elime geliyor yürümeye çalışıyorum fakat adım atamıyorum kapıyı açmaya çalıştıkça açamıyorum besmele getirmek o kadar zor oluyorki can çekişmek gibi oluyorum sonra birden dilim çözülüyor bismillah diyorum üst üste ve o an uyanıyorum ter içinde..buna benzer çok rüya görüyorum karanlıklar görüyorum korkuyorum ama hep görüyorum yorum değilde ne yapmam gerek nasıl tedbir almam gerek buna cvp verirseniz Allah sizden razı olsun geceniz mübarek olsun

 2. raziye (01 Ocak 2016 saat: 21:46)

  Rüyam da evin içinde 10 kadar kedi vardı ve dış kapı açıktı. Galiba ben kedileri kapıya yönlendirmeye çalışıyordum. Ve kediler pencereyle kapıdan çıkıyorlardı yorumlar mısınız ? Acaba çünkü bayaa önce de gördüm ama o rüyamda odanın içi kediyle doluydu

 3. sengul (12 Temmuz 2015 saat: 14:02)

  ruyamda evde otruyomusum kis gunuyumus ates yaniyomus sobada bir odun atmaya kalkmisim atesin icinde kinali beyazli kocaman kedi bariyomus bede buyuk cocuguma barmisim cocum kedi yaniyo duman olmus her taraf cocuk cikarmis sobadan kediyi kedi olmus cok kotuyudu gece uyamadim korktum bu nedemek anlamadim

 4. hacer (14 Mayıs 2015 saat: 23:45)

  balkonda kıyma ile bir şeyler yapıyordum. sonra annem gelince salona geçip yere örtü serdim. sonra mutfakta sesler duyunca baktım. önce fare arkasında da kedi yavrusu gördüm. kediyi kovalamaya çalışırken önce balkona kaçtı bende peşinden sonra salona kaçıp kıymanın üstüne atladı. ben kovalamaya çalışırken tekrar kıymaya yapıştı dört ayağıyla ne yaptıysam gitmedi.

 5. nurcan sahin (25 Aralık 2014 saat: 06:35)

  gece uyuyorum ve korkuyla kalkiyorum sari bir kedinin eve girdigini goruyorum korkuyla uyaniyarim tekrar uyuyorum ruyamda yine sarikediyi goruyorum korkuyorum nerden girmis iceriye diyorum yatak odasinin camindan kediyi kovuyorum fakat gitmiyo miyavlayip beni seviyo bende itiyorum derken camin onunde birtane daha kedi var ama disari cikartiyorum camin onunde dikenli caliliklar var cami zor kapatiyorum orda uyaniyorum

 6. SAMİ (02 Ekim 2014 saat: 09:21)

  çocuklarımla birlikte gezi çıkmıştık bir arkadaşa uğrayacaktır. bende marketten hediyelik bakmaya gittim. çocuklar parkta oynuyorlardı ufak bir bebek vardı. ( kız çocuğu ) markettte dolaştıktan sonra hiçbirşey almadan dışarı çıkmışım. çocuklara bebek nerde değişimde çocuklar kedilerle beraber oynuyor dediler bir gittik kediler çocuğu yemişler ne yapacağımı bilemeden kedileri kovaladım.( 2 kedi ) bebek oynatılmadan görüntü almak istedim ancak görüntü çektiğimide görüntüde canlı olarak elinde kırbac beni kırbaçlıyordu. bundan dolayı kendimi çok kötü hissettim. görüntüyü kenara çekiyorum. görüntü gidiyor bir daha geri getirdiğimde aynı şekilde bebeğin elinde kırbaç beni kırbaçlıyordu. bir türlü anlamadım gecede uykumu kaçırdı. kalktım çocuklara baktım. uyuyorlardı. üstlerini örttüm. bir daha yatmaya çalıştım ancak yatamadım kafamı çok kurçaladı. bu rüya neye dalalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,