RuyaTabirleri.com

Rüyada Evde Mezar Görmek

Rüyada evde mezar görmek, kişinin yeni bir ev alacağına ve maddi olarak sıkıntısından kurtulacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, içinde ukde kalan her şeyi yaşayacağına alamet eder. Hayırlı bir rüyadır ve eğer kişi ölmüş birinin mezarını kendi evinde görüyorsa o kimse için dua okumalı veya o kimse namına iyilikte, hayırda bulunmalıdır. Eğer evin içindeki bir mezarlığa ziyarete gittiği görülürse, rüya sahibinin kefil olmasından ya da borçlarından kaynaklanan şekilde tutuklanacağını veya hapse düşeceğini, esir hayatı yaşayacağını bildirir. Bir mezarın üstüne ev yapmak ise uğursuzluk anlamına geldiği gibi, kazanca karışan haram paranın da ifadesidir. Evin içinde birden fazla mezar görülmesi kişinin evlatlarının erken yaşta işe gireceklerini ve hayatlarını garanti altına alacaklarını bildirirken, ev içinde üstü açık bir mezar görülmesi bir adağın yerine getirilmediğini ve bir an önce verilmiş sözlerin tutulması gerektiğini gözler önüne serer.

Rüyada Evde Mezar Kazmak

Yanlış yollara sapıldığını ve kişinin yaptığı yanlışların sonunda dönüp dolaşıp ayağına dolanacağını işaret eder. Hayra yorulmayan rüya sıkıntı, keder ve gözyaşı habercisi olduğu gibi, rüya sahibi için istenmeyen haberlerin geleceği, hasta bir yakını varsa da vefat edeceği manasındadır. Uzak bir yola çıkılacağını, gidilen yerden uzun süre dönemeyecek olan kişinin sevdiklerine hasret kalarak acı çekeceğini bildirir.

Rüyada Evde Mezarlık Görmek

Manevi dünyasını değiştirmek isteyen, İslamiyet hakkında bilgi alarak eksikliklerini gidermek isteyen rüya sahibinin hayatını değiştireceğini, ölmüş yakınları için mevlit okutacağını, dualarını esirgemeyeceğini ve iyilik yaparak sevap sahibi olacağını delalet eder. Evinde mezarlık inşa ettiğini görmek ise kişinin yaşamında hastalıklardan uzak kalarak sağlığının yerinde olacağını ve dileklerinin gerçek olacağını işaret eder.

Rüyada Evde Mezar Görmenin Psikolojik Yorumu

Evde mezar görmek özellikle yakını hasta olan veya aile üyelerinden birinin kaybından endişe eden kimselerin gördüğü rüyalardandır. Yoğun bir endişe yaşandığını, ölüm korkusu duyulduğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!