RuyaTabirleri.com

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olaylardan ve durumlardan ve bu olay ve durumların neden olduğu sıkıntılardan çok bunaldığına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayacağına, bu yüzden artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine delalet eder.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyada evden kaçmak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunlar yüzünden çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine ve yeni arkadaşlar edineceğine alamet eder.

Rüyada Yıkılan Evden Kaçmak

Çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiyi kaybeden rüya sahibinin, bu kişinin üzüntüsüne dayanamayarak başka bir yere taşınacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine ve bu sayede az da olsa acısını dindireceğine ve kendisini daha iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada Bir Evden Kaçmaya Çalışmak

Çok büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin, kendisine yeni bir şehirde yeni bir hayat kurarak yeniden mutlu olma isteği taşıdığına, ancak şu anda bulunduğu yerde kendisini tutan şeyler olduğu için bir türlü bırakıp gidemeyeceğine ve bu yüzden çok üzüntü duyduğuna tabir edilir.

Rüyada Kuşun Evden Kaçması

Uzun bir zamandan beri iş hayatında sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, çok zor işlerden bile ekmeğini çıkarttığı halde evinin bereketinin kalmayacağına, bu yüzden çok büyük zararlar edeceğine ve iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evden Kaçmak İle İlgili Rüyalar;

 1. kezbann (15 Aralık 2014 saat: 13:11)

  Benim annem babam ayri babami 5 yildir gormuyorum ama ruyamda gordum ewden kaciyordum beni istemiyorlar saniyodum ama kacarkenn cok ama cok hizli kosuyordum kardesim arkamda hemen ama tutamiyordu beni wazgecip geri gidiyordu tekrar geliyordu yanindada 6 yil once olen abimizle birlikte abi hadi gel artik burda durma daha fazla annen baban uzuluyor diyodu gitmiyodum ama annemi duyunca gece gittim saklandim ewde babamla o abim beni aramaktan geliyorlardi ben onlarla gitmiyorum ama onlardan ayri we ilk ben orda oluyodum tezgahin altindaydim kapidan girince beni goruyor gel artik saklanma diyor abi. Bana bende geldim ama anneme geldm yine gitcem diyorum sabaha yine kaciyorum annem yol. Boyunca pesimden kosuyor gitme nolur diye ama ben cok fena sekilde yoruluyorum otobus geliyor ici tıklim tiklim birkisilik yer oluyor oraya ben geciyorum arkama bir bakiyorum bembeyaz perde koymuslar annemin perdesiymis icim ciz ediyor annemi arkada gozuyasli biraktim diye korkarak uyandim

 2. Züb (09 Aralık 2014 saat: 06:06)

  Rüyamda başkasının heralde bie öğrenci evinde kalıyorum kapı çalıyor kapıyı açmayın dediğim halde açıyorlar 30 dan fazlq silahlı kişinin evi bascağını biliyorum ve sırtçantamla birlikte balkondaki su borusundan bir arkadaşımla arka bahçeden görülmeden kaçıyoruz gizlice ptobüs durağına gidiyoruz o ikisi farklı yöne gidiyor bende yanlışlıkla onların otobüsüne binip bir durak sonra iniyorum ve başka bir arkadaşımı arıyorum size gelebilirmiyim diyorum ev müsait değil gelme diyor yarı yoldan dönüyorum sadece akletimin kaldığını fark ediyorum durakta otobüs beklerken uyandım çok gergin bir rüyaydı her ayrıntısını hatırlamamda ilginç

 3. hacer albayrak (08 Kasım 2014 saat: 22:34)

  Annem rüyasında sozlume kactigimi görmüs. annem çok agliyormus.
  bende yanında agliyormusum
  sozlum anneme anne bildiğin gibi değil demiş annem sozlume sus benimle konuşma bana anne deme falan demiş ve ben çok agliyormusum annem bütün gün etkisinde kalmış bana bunun ne demek olduğunu söyleyin lutfen :(
  Annem çok kötü olmus o anlattığı icin rüyayı çok detaylandiramiyorum ama sozlumle kaçtığimi sonra annemin yanına gelip af diledigimizi söyledi ve benim çok ağladığımi.

 4. leyla (07 Şubat 2014 saat: 10:50)

  rüyamda bir evde bana bıçakla saldırmak isteyen insandan kaçıyorum ama sadece korunmaya çalışıcak şekilde bu kişi tanıdığım biri gibi ama net emin olamıyorum. bir evde yatak bazasının altında gizli bir geçit varmış ve ben anneme hakkını helal et ben kaçıyorum diyorum annemde tamam diyor zorda olduğumu bildiği için. kaçtığım yerde ufak tekne vardı denizde merkezi yakın bir yerde, saklanmak için geldiğim yerdi. kaçtığım kişiden bir yerde yine karşılaştık pişman olduğunu hissettim ağlıyordu sanki bu kişi bu defa tanıdığım bir yüz ile çıkmıştı karşıma duygusal anlamda tanıdığım biriydi. karışık şekilde uyandım sabah.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,