RuyaTabirleri.com

Rüyada Evden Taşınmak

Rüyada evden taşınmak, düzenin ve hayatın alt üst olmasına işaret eder. Rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıyarak geldiği yerinin sarsılmasına, elde ettiklerini kaybetmesine, maddi anlamda zarara uğrayıp, hem çok zor durumda kalmasına hem de büyük bir üzüntüye düşmesine delalet eder. Mal canın yongası olduğu için, rüya sahibi maddi anlamda kaybettikleri nedeni ile sağlığından da olacak demektir. Bu kayıp rüya sahibini ruhsal anlamda da çökertecek demektir.

Rüyada Taşınmak

Rüyasında taşındığını gören kişinin hayatında hayırlı değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi, kendisi için ileride çok hayırlı olacak bir mekân değişikliği yapacak ve biraz zahmet çekse de ileri de bu işin meyvelerini toplayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ev Taşınması

Bu rüya da taşınmakla benzer şekilde tabir edilir ve yenilik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatı ile ilgili şimdilik ama büyük bir yenilik yapacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Eşya Toplamak

Mal edinmeye delalet eder. Rüyasında eşya topladığını gören kişi, sahip olduğu maldan çok daha fazlasına sahip olacak ve rahat içinde yaşayacaktır.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak, rüya sahibinin ev sahibi olmayı ne kadar çok istediğine işaret eder. Belki de kişinin hayattaki tek isteği kiracı olmaktan kurtulup kendi evine sahip olmaktır. Bu rüya, kişi ileride istediği gibi bir ev satın alabileceğini müjdeler.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüya sahibinin büyük yatırımlar yapmak peşinde olduğuna delalet eder. Kişi büyük sermayeleri gözden çıkararak çok daha karlı işlere girmeyi ve sahip olduğunun çok daha fazlasına sahip olmayı planlıyor demektir. Rüya sahibi hep daha fazlasını ve daha iyisini istiyordur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: