RuyaTabirleri.com

Rüyada Eve Birinin Girmeye Çalıştığını Görmek

Rüyada eve birinin girmeye çalıştığını görmek, sevdalı kimselerin arsına girecek bir kara kediye, yani işgüzar, dedikoducu, kıskanç birinin varlığına yorumlanır. Aile içine fesat sokulmaya çalışıldığına dair uyarı veren rüya, kişinin çevresinde olup bitenlere karşı daha dikkatli olması gerektiğini, ailesini korumak için boş laflara meydan bırakmadan hareket etmesinin doğru olacağını bildirir. Aynı zamanda yeni tanışılan kimselerle hemen kaynaşmak, sırlarını paylaşmak ve aşırı samimi olmak yüzünden sorun yaşanacağını ifade eder. Eskiden küsülen veya bir nedenden ötürü artık görüşülmeyen bir akrabanın araya birilerini koyarak kişiye tekrar yaklaşmaya çalışacağını ve barışmak için adım atacağını işaret eder. Rüya sahibinin daha önce zarar gördüğü birinin yeniden kişiye tehlike yaratacağını da delalet eder.

Rüyada Eve Birinin Girdiğini Görmek

Tanımadığı birinin eve girdiğini gören kimselerin arkasından iş çevirenler çok olur. Özellikle kişinin hem aile içinde, akraba çevresinde çekiştirildiğine, hem de iş yerinde çalışma arkadaşlarının sürekli aleyhte konuştuklarını tabir eder. Rüya sahibinin başarılarını kaldıramayan, yaşadığı hayata imrenen ama aynı zamanda bozmaya çalışan kötü niyetli kimselerin varlığını da bildirir. Eve tanıdığı birinin girdiğini görmek ise o kimsenin yaptığı gizli bir işe tanıklık edecek olmaya yahut bu kimsenin bir sırrına ortak olunacağının ifadesidir.

Rüyada Başkasının Evine Girmeye Çalıştığını Görmek

Rüya sahibi tanımadığı birinin evine gizlice girmeye çalışırsa, özel hayatında bazı şüpheler içinde kıvrandığına ve bu yüzden eşini, aile üyelerini takip etmeye başladığını, anlam veremediği konuları çözebilmek için bir müddet tetikte yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Eve Birinin Girmeye Çalıştığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Özel hayatını, sırlarını güvende hissetmemek ve her an kendisine karşı bir saldırı olacakmış hissiyle yaşamak demektir. Rüya sahibinin düzeninde yaşadığı herhangi bir değişikliğin büyük sorunlara neden olacağını, evhamlı bir kişilik olunmasının neticesinde her şeyden şüphe duymaya başlanılacağını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!