RuyaTabirleri.com

Rüyada Eve Girmek

Rüyada eve girmek, güvenilir kişilerle iş yapılacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına alamettir. Eve girme bekar kimselerin uzun yıllar evli kalacakları bir eşle tanışacaklarına, evli, kimselerin ise ömür boyu sürecek bir aile saadeti yaşayacaklarına yorumlanır. Özgürlüğünün peşinden giden ve pek çok hata yaparak pişmanlık duyan kişilerin yeniden ailelerinin yanına döneceklerine de delalet eder.

Rüyada Yabancı Bir Eve Girdiğini Görmek

Girilen yabancı ev kişinin kendisini çok farklı ve kötü hissedeceği ortamlarda bulunacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına alamettir. Görkemli ve çok zengin birinin evine girdiğini ve konuk olduğunu gören kişiler varlıklı kimselerle arkadaşlık eder veya bu insanlardan yana bir şans elde ederler. Sosyal çevrenin tamamen değişeceği, farklı ortamlarda bulunan rüya sahibinin karşısına kendisini ispat edebileceği ve varlık içinde yaşayabileceği fırsatlar çıkacağına delalettir.

Rüyada Eve Gizlice Girmek

Sırrını saklamak için sürekli tetikte kalan rüya sahibinin ailesine karşı bazı açıklar vermemek için çok büyük bir stres altında olduğunu evinde dahi huzur bulamadığını bildirir. Evine gizlice giren kişi evli ise eşini aldatır ve bu durum eşinin kulağına gelir. Genellikle boşanmalar veya büyük anlaşmazlıklara neden olan rüya, kişinin illegal veya toplum tarafından asla hoş karşılanmayan durumlar içinde olduğuna ve yanlış ilişkileri nedeniyle sürekli eleştiri bombardımanına tutulduğunu işaret eder.

Rüyada Eve Girdiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Güvende kalmak ve hayatındaki kişilerin her zaman kişiye sadakatle bağlı kalmasını istemek anlamına gelir. Genellikle eve girmek anne sevgisi ve şefkatine duyulan ihtiyacı, kişinin yalnızlıktan veya yaşadığı sorunlardan sonra her seferinde ailesine geri dönmek istemesi olarak ele alınabilir. Eve girmek aynı zamanda kişinin kendi ailesini kurmak istemesinin de tabiri olarak düşünülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!