RuyaTabirleri.com

Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüyada eve misafir gelmesi, kişinin güzel bir topluluğun içine girmesine, dost meclislerine, iyi huylu ve ahlaklı insanlara, insanlar arasında muhabbet olmasına, her anlamda huzur içinde geçecek bir ömre, kişinin doğru yolda bulunmasına veya hatalarından dönmesine, sıkıntı çekmemesine, meşakkatsiz kazanılacak paraya işaret eder. Bazı alimlere ise evde görülen misafirler kız istemeye, evliliğe, gönül ilişkilerine ve yaşanacak aşka da yorulabilmektedir.

Rüyada Ferah Bir Ev Görmek

Rüyada ev gören kişinin gördüğü bu rüya genellikle hanımına veya kadın için kocaya işarettir. Bu nedenle rüyasında geniş, ferah bir ev görenin iyi huylu, geçimi kolay bir eşi olur. Aksi durumlarda ise anlaşamayacağı bir eşe, ayrılıklara, hanımı ile tartışmaya, huzursuzluğa ve geçim zorluğuna da yorulabilir.  Ferah ev güzel bir kadındır. Rüyayı görenin anne babasının uzun ömürlü olmasına ve akrabalarla dostane ilişkilere işarettir.

Rüyada Evi Sırtına Alıp Götürdüğünü Görmek

Böyle bir rüyayı gören kişi, evlenerek hem karısının hem de çocuklarının tüm geçimini ve ihtiyaçlarını üstlenir. Eğer evi kolay bir şekilde taşıyabiliyorsa, geçimin de kolay yollardan kazanılmasına ve kazanılan paranın yetmesine; eğer evi zor bir şekilde taşıyorsa bu rüya geçim sıkıntısına, meşakkatle elde edilen paraya yorulur. Rüyada evini sürükleyip götüren kişi, aile hayatında yaşanılan tüm olaylardan etkilenir ve eylemleri ile tüm aileyi bir arada toplayan önemli bir güç olur.

Rüyada Evin Damının Yıkıldığını Görmek

Rüyasında evin damının yıkıldığını gören kişi, herhangi bir belaya uğrar. Bu rüya kişinin sıkıntılar yaşayacağının, belki hastalanıp hastaneye düşeceğinin, bazı konularda üzüntü ve keder içerisinde olacağının bazen de aile yaşantısının bozulacağının, hanımı ile tartışacağının habercisidir. Rüyada evin damının yıkılması, kişinin huzursuzluğuna, iş hayatında başarısızlığa düşmeye, aile hayatında çalkantılara işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eve Misafir Gelmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. lysmvsmt (24 Mart 2016 saat: 10:40)

    rüyamda eski sevgilim arkamdan geliyor ve belime sarılıyordu sonra bir büyüğümüzün bize baktığını görünce belimi elleri arasından çekiyorum ve arkamda bulunan kankama onun elinin değdiği yerleri eli ile çırpmasını istiyorum oda çırpıyor

  2. seher (26 Mayıs 2015 saat: 06:28)

    Rüyamda annemn arkadaşları bize gelmiş oturuyorum ama bn tanimiyorum misafrleri Rüyam da babamda var ve misafirleri istemiyordu bir suru meyve vardı ve çok güzellerdi kırmızı yeşil elma vardı kiraz Faln vardı ama babam ellerndn alıyordu iclerindn biri bana diyoki üzülme sen biz babanın boyle kabul ettk diyordu neyse gidyolr ama tam evden çıkarkn eve birileri giriyor o sırada bana diyolrki giden misafrlerm bunlarda kim tanımıyorum diyorum bende tam o sırada bnm 8ay önce vefat eden kuzenm benim evin içinden cikiyodu meğer kapıda bekleynlr onun icn gelmisler uğur diye seslendiler tam o sırada uyundm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,