RuyaTabirleri.com

Rüyada Eve Taşınmak

Rüyada eve taşınmak, güzel bir başlangıcın eşiğinde olunduğuna haber verir. Kişinin nice zamandır yapmak istediği yenilikler için cesurca adımlar atacağını, kişinin özgür iradesiyle yaşayacağını ve tüm kararlarını bu şekilde vereceğini, eskiden etkisi altında kaldığı insanlara sırtını dönerek, kendisini yanlış yönlendirmeye çalışan kimselerden uzak duracağını bildirir. Gerçek hayatta da yeni bir eve taşınmak manasına gelen rüya, kişinin birikimleriyle güzel bir ev satın alacağı anlamına da gelir. Kısa bir süre öncesine kadar çekingen davranılan bir konuda önemli kararlar alınacağını, ilk başta verilen karar yanlış gibi görünse de, bir süre sonra kişiyi arzu ettiği başarıya ulaştıracak şekilde ilerleme kaydedeceğini tabir eder. Aile içinde huzurun yeniden sağlanacağı, özel yaşamda karşı cinsle uyum içinde geçirilecek zamanları da alamet eder.

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak

Kişinin karşısına çıkan her türlü fırsattan istifade edeceğini bildirir. Şansın yüze güldüğü bu dönemi doğru değerlendiren rüya sahibinin zengin bir hayat sürme şansının yüksek olduğunu bildiren rüya, kötü alışkanlıklardan kurtulup, daha düzenli bir hayata kavuşmanın önemini de vurgular. Kırgınlıkların giderilmesi için kişinin adım atması gerektiğinin altını çizer ve mal ya da miras konuları ile ilgili pürüzlerin ortadan kalkacağına müjde olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Eve Taşınmak

Bir türlü sonu gelmeyen tartışmaların, geçmişten bugüne taşınan gerginliklerin işaretidir. Kişinin giderek içinde biriken öfkesine yenik düşeceğini, hayatında çok şey değişse bile düşünce yapısını değiştirmediği için gelişmelerden doğru şekilde yararlanamadığını işaret eder. Geleceğini düşünmeden adım atan rüya sahibinin ileride bundan pişmanlık duyacağını, vakit erkenken geçmişe bir çizgi çizip ilerlemesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Sahip olunan hayatın kişiyi ruhen ve madden tatmin etmediğinin, daha iyi koşullara sahip olmanın, bulunulan yeri terk etmek isteğinin veya başka bir şehre, ülkeye taşınma arzusunun ifadesidir. Genel anlamda değişiklik isteğinin çok güçlü olduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!